УБС

МУЗИЧНА КОМПАНІЯ
  ua ru   Зробити стартовою |

   
Светлана Лобода Захар Макс Барских Потап и Настя Козловский Фабрика ВИА Гра Алёша Гайтана Билык Повалий NikitA Сердючка Ани Лорак Горячий шоколад Quest Pistols Марія Бурмака LiLu Океан Ельзи Могилевская Брежнева Скрябін Бумбокс Dress Code ТІК Евгения Власова Алена Винницкая Тина Кароль Океан Ельзи Алиби Jamala RI
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
Огляд новин
Виконавців в базі: 1468
Пісень: 3156
Відеокліпів: 1023
Фото виконавців: 1511
Фото в галереї: 2964
Опитування
Часто ви співаєте караоке?
Завжди
Деколи
Тільки після 100 гр.
Ніколи

результати
Архів


POPSA.net.ua Сайт про шоу-бізнес onlynews.com.ua УХ радіо Анекдоти української мережі The Beatles UA - Український фан-клуб, Ukrainian fan-club m2.tv web-портал Бориса Скуратівського Студия текстов Екологічне будівництво НОВИНИ ::: NewsAnd.com.ua
  Олег Скрипка написав новий Гімн України
12.08.2008 13:13
Олег Скрипка написав новий Гімн України Напередодні цьогорічного Дня Незалежності, 23 серпня Олег Скрипка збирається публічно презентувати осучаснений Гімн України. Подія відбудеться в центрі Києва – точне місце і час заходу поки що невідомі. Зі слів Олега Скрипки, задум створити Україні новий гімн визрівав у нього давно. Не секрет, що вступний рядок історичного вірша Ще Не Вмерла Україна має доволі занепадницький настрій, а сама пісня занадто складна для хорового виконання пересічними громадянами. «Дуже часто мені і знайомі, і незнайомі люди надсилали свої версії, своє бачення гімну України. Кожна з тих пропонов мала і переваги, і недоліки, тож я вирішив взяти з них найсильніші рядки, найяскравіші думки-звороти, оздобити то все в єдиний цілісний текст і покласти на відомий кожному мотив державного гімну. По суті виходить, що слова до нового Славня України склав народ», – розповів Олег Скрипка. Усі вірші, отримані від народних авторів, увійдуть до платівки файлом-додатком у своєму первісному вигляді. Осучаснений Гімн України хочуть оприлюднити без зайвого офіціозу, у простій і невимушеній атмосфері – народним караоке у центрі Києва. Організатори заходу планують влаштувати співоче змагання на найкраще виконання чинного державного гімну Ще Не Вмерла… . На переможців чекають цінні подарунки: Ґран-прі дійства – програвач АйПод (IPod) з повною збіркою пісень від видавництва Країна Мрій. Решта нагород – музичні диски від цього ж видавництва. Стати учасником змагання може будь-хто охочий, але певніше написати заявку на slavenua@gmail.com. За матеріалами Країна мрій та korrespondent.net
 
Подписка на новости Navsi100.com        Новости Navsi100.com в твоем iGoogle

« попередня   наступна »



Украинская Баннерная Сеть



ua.redtram.com
Завантаження ...
Діма Білан втер носа Мелу Гібсону
Діма Білан втер носа Мелу Гібсону Діма Білан, який зараз знаходиться в Лос-Анджелесі на зйомках рекламного ролика, днями зустрівся з героїнею гучного скандалу Оксаною Григор'євою. Про побачення зі своєю співвітчизницею співак розповів на своїй інтернет-сторінці.  

Ані Лорак вагітна?
Ані Лорак вагітна? Наша Кароліна користується великим успіхом у латвійських глядачів. Кожен її виступ супроводжується овацією. Правда, всі помітили, що співачка знову помітно погладшала. По курорту відразу пішли чутки, мовляв, чи не оголосить вона зі сцени "Дзінтарі" про свою вагітність, як це колись зробила Тіна Кароль?  

Тіматі став "шматярем"
Тіматі став "шматярем" Тільки ледача голлівудська знаменитість не випускає свою лінію одягу, парфумів, сумок, взуття, годинників та іншого. Це престижно, це прибутково. І тільки у нас зоряні підприємці - рідкість. 

Після другого дня українка Ширко лідирує в Юрмалі
Після другого дня українка Ширко лідирує в Юрмалі За результатами другого дня українська співачка Тетяна Ширко знову очолює турнірну таблицю Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля 2010" в Юрмалі. 

Євгенія Власова двічі спілкувалася з інопланетянами
Євгенія Власова двічі спілкувалася з інопланетянами Співачка 31-річна Євгенія Власова двічі бачила НЛО. 

Потап кинув Настю або Настя його? Дуету більше нема!
Потап кинув Настю або Настя його? Дуету більше нема! Музичний конкурс «Пісні моря» в Криму приніс неприємну новину для шанувальників спільної творчості Потапа і Насті Каменських. На гала-концерті один з учасників дуету представив публіці свою нову групу «Потап і його команда», зазначивши, що відтепер буде виступати окремо від Каменських.  

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на сайт обов’язкове.
Редакція може не розділяти думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст передрукованих матеріалів.

© 2002–2010, Navsi100.com Всі права захищені.


   Зроблено
   "Капітал-Медіа"