Настольная версия
мова | язык

KOZAK SYSTEM и ТЕЛЬНЮК: Сестри сняли клип на песню-молитву «Повертайся живим»

12 Сентября, 14:41

Поделиться:

Две известные украинские группы – KOZAK SYSTEM и ТЕЛЬНЮК: Сестри – записали песню «Повертайся живим» с посвящением бесстрашным воинам, которые стоят сейчас за нашу страну. Клип на песню был снят прямо во время её создания и записи в студии «Комора». В её основе – стихотворение Ирины Цилык, которое обрело популярность в интернете и стало именно теми словами молитвы и веры, в поиске которых мы пребываем всё время.

Kozak System: «
Пропозиція зробити цю пісню разом виникла після концерту ТЕЛЬНЮК: Сестри, на якому ми побували. Абсолютно зачаровані виступом Лесі і Галі ми не чекали пропозицій, але пролунав дзвінок і ми домовилися про зустріч. Нам був добре відомий цей текст – вірш Ірини Цілик, який одного дня прочитали на сторінці Оксани Забужко, – але, прийшовши на студію, ми зовсім не знали якою буде музика. Та коли ми почали, пісня повністю захопила нас. Так ми відразу записали аранжування, зняли відео з 2-3 дублів. «Повертайся живим» дуже зрезонувала з нашими переживаннями. Багато хто відчуває зараз саме те, що і ми, тому пісня відразу знайшла відгук серед усіх, хто її почув. Здається, сам Бог допоміг нам зустрітися і зробити це».

Галя Тельнюк: «Ви – обрані. Ви – Воїни Світла. Ви – повернули нас лицем до Правди. І ми зобов’язані зустріти Вас на оновленій землі, в країні вільній від рабства, брехні та крові. І Україна вже буде родити нові, міцних Духом покоління Велетнів, — дякуючи Вам. Тільки повертайтеся живими! Повертайтеся! Головна Ваша місія ще попереду: висушити сльози рідних і коханих, народити і виховати, навчити і виростити, посіяти і збудувати.. Ми Вас чекаємо, Велетні Духу, - ніжно і трепетно! Тільки Ви повертайтеся, головне повертайтеся живими!».

«…Ти, головне, повертайся додому,
Врешті знімай запилюжені берці
І вчися наново жити потому
З перепрошитою вірою в серці.
Ти, головне, повертайся, здолавши
Чистого зла непрожований стогін,
І відпускай цю ненависть назавше
Посеред мирної тиші густої…
»
Ирина Цилык
Ошибочный заголовок — ЛЩЯФЛ ЫНЫЕУЬ b NTKMY>R^ Ctcnhb cyzkb rkbg yf gtcy.-vjkbnde «Gjdthnfqcz ;bdbv»
12 Сентября, 14:41

Поделиться:

СобытияСобытия
Сегодня именины празднуют:

Антон, Евгений, Мария, Мелетий, Алексей