Настільна версія
мова | язык
Про компаніюПро компанію
navsi100 logo

Вже майже десять років музична компанія Navsi100.com займається підтримкою та розкруткою українських артистів у власних теле та радіопрограмах, а також на сторінках популярного порталу.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку музики та відеокліпів на більш, ніж 200 телеканалів та радіостанцій України, тому кожен артист вже давно переконався у зручності наших сервісів.

Інтернет-портал Navsi100.com об’єднує усі стилі та жанри музики. На наших сторінках Ви знайдете найкращі розважальні новини, переглянете фото усіх артистів, ознайомитесь з їхнім творчим доробком і можете поспілкуватись безпосередньо з творцями українського шоу-бізнесу. Це мультипортал, який вже багато років є лідером в українській музичній сфері.

Гордістю компанії є телепрограми власного виробництва, зокрема хіт-парад «На всі 100», який впродовж 6 років щотижня можна побачити в ефірі близько 50 телеканалів України.

navsi100 favor


Вже тричі наш портал удостоєний нагороди від премії «Фаворити успіху» у номінації «Найкращий музичний портал».З нами працюють спеціалісти різних напрямків творчості. Фотографи та стилісти, поети та композитори, режисери-кліпмейкери, продюсери та концертні агенції, тому, кожен початківець чи професіонал почерпне корисне в розділах нашого порталу.

Navsi100.com – портал, який знають усі!
Приєднуйтесь!