Настільна версія
мова | язык

Гайтана та Руслана потусили на UFW

18 Березня, 14:25

Поділитися:

У Києві триває Ukrainian Fashion Week, у другий день якого свої колекції показали Анна Октябрь та грузинський дует ANOUKI BICHOLLA, KAMENSKAYAKONONOVA, Elena BURENINA, VOZIANOV, LITKOVSKAYA, Igor KIKOT та OBRANI.

На подіумі були не лише моделі, а й епатажні гурти. Показ грузинського дуету ANOUKI BICHOLLA розпочався виступом вітчизняного гурту KAZAKY. Хлопці на підборах витанцьовували так, що будь-яка дівчина позаздрить.

"Цей гурт стане дуже відомим, у всій Європі, у всьому світі. Вони дуже особливі. Я впевнена, що за популярністю вони переплюнуть саму Lady GaGa", - сказала ANOUKI.

Значну частину їхніх гостей складали українські знаменитості. Зокрема, на показ до Каменської-Кононової прийшли Ліля Подкопаєва, Гайтана, Валід Арфуш. Подивитись на творіння Лілії Літковської прийшли Маша Єфросініна, співачка Alyosha з продюсером, Ольга Фреймут, Руслана. Альона Вінницька.

А от відома модель Джі Діенг навіть вийшла на подіум у фіналі показу VOZIANOV. Чорношкіра модель була у об'ємній сукні зі шлейфу якої вилітали повітряні кульки.
Помилковий заголовок — Ufqnfyf nf Heckfyf gjnecbkb yf ГАЦ

18 Березня, 14:25

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників прокуратури

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Сьогодні іменини святкують:

Алфей, Платон, Роман