Настільна версія
мова | язык

Фагот: За музику треба платити

7 Лютого, 22:35

Поділитися:

Лідер гурту "Танок на майдані Конго" Фагот або Олег Михайлюта вважає, що творчість – це продукт, який треба купляти, а не вільно скачувати у мережі.

У контексті скандалу навколо закриття файлообміннику Ex.ua було проведено опитування щодо дотримання авторських прав.

Олег Михайлюта вважає, що процес виготовлення музичного контенту – це такий самий комерційний процес, як і творчий.

"…Музикант купує інструменти, платить за електрику. Він виготовляє пісню, а потім вона опиняється на файлообміннику, і ні в кого не виникає думки, що це – продукт, на який було витрачено гроші і час", - каже Фагот.

"Якщо ти поважаєш музиканта, тобі подобається його пісня, у тебе підсвідомо повинно бути бажання заплатити бодай 5 або 10 центів, і тоді все у нас нормалізується", - впевнений літер "ТНМК".

"А в нас виходить не боротьба за авторське або інтелектуальне право, а боротьба двох кланів: тих, які хочуть розвитку, і тих, які його не хочуть. Бо якщо ми всі почнемо красти один в одного, то процес розвитку зупиниться дуже швидко", - підбив підсумок музикант.

У свою чергу, продюсер та чоловік Альони Вінницької Сергій Большой вважає, що нашій країні треба спершу привести закон про авторське право у відповідність до європейських норм і світової практики.

При цьому проти існування файлообмінників Большой нічого не має.

"Тому що обмін інформацією - необхідна складова як спілкування, так і нашої роботи. Інше питання, що контент цих файлообмінників має бути ліцензований, бути захищений авторським правом, державними службами і громадськими організаціями", - зазначив Сергій.

Нагадаємо, 31-го січня міліція закрила найбільший український портал файлообміну Ex.ua. Після цього користувачі Інтернету масово атакували сайти МВС, президента, уряду, партії регіонів тощо.

2-го лютого міліція відкликала вимогу про блокування порталу EХ.ua.

3 лютого веб-ресурс EX.ua частково відновив свою роботу.
Помилковий заголовок — Afujn^ Pf vepbre nht,f gkfnbnb

7 Лютого, 22:35

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків