Настільна версія
мова | язык

Львівські виконавці дадуть благодійний концерт «Музика врятує»

13 Лютого, 13:54

Поділитися:

У середу, 22 лютого, у концертному залі Львівської філармонії відбудеться благодійний концерт «Музика врятує» за участю Павла Табакова, Олесі Киричук, скрипаля Олександра Божика, гуртів Zоряна і «Кожному Своє». Початок концерту – о 19.00. Вартість квитків – від 50 до 150 гривень. Усі зібрані кошти підуть на лікування молодої дівчини.

Відомі львівські виконавці об’єдналися заради допомоги Тетяні Муравській, у якої лікарі діагностували хворобу Бєхтєрєва (анкілозуючий спондилоартрит). На курс лікування, який повинен тривати безперервно вісім місяців, необхідно 110 912 гривень (у місяць потрібно витрачати 1740 доларів – стільки коштують уколи, які слід колоти кожні два тижні). Рідні Тетяни, яка виховує маленьку дитину, не мають необхідної суми грошей. Відтак звернулися до артистів. А ті – не роздумуючи, погодилися допомогти дівчині. Хвороба прогресує, тож зволікати не можна. Медики запевнили: чим швидше розпочати курс лікування, тим у Тетяни більше шансів одужати.

Просто неймовірно, скільки довкола добрих і готових простягнути руку допомоги людей, - каже брат Тетяни Муравської, один з організаторів благодійного концерту «Музика врятує», відомий львівський барабанщик (учасник гурту «Кожному Своє» і групи Павла Табакова) Віталій Кухарський. – Усі виконавці, які візьмуть участь у благодійному концерті, виступатимуть без гонорарів. Пішло нам назустріч і керівництво Львівської філармонії, надавши приміщення в оренду за символічну плату. Безкоштовно отримали ми й технічну підтримку (звук, світло), а також підтримку зі сторони мас-медіа. Вдячний усім, хто відгукнувся допомогти моїй сім’ї.

Музика неодмінно врятує!
Помилковий заголовок — Kmdsdcmrs dbrjyfdws lflenm ,kfujlsqybq rjywthn «Vepbrf dhzne'»

13 Лютого, 13:54

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День ООН

Сьогодні іменини святкують:

Максим, Петро, Яків