Настільна версія
мова | язык

Могилевська розповіла про 10-річну боротьбу з самою собою

21 Лютого, 22:10

Поділитися:

Наталя Могилевська представила тизер нового відеокліпу на пісню "На грани".

"Ну нарешті можу повідомити вам, що кліп практично готовий. Ми малювали його більше трьох місяців. Мені досі здається, що можна зробити щось краще або зовсім інше, але мене вмовили зупинитися, оскільки ми і так замахнулися на надто серйозну роботу, для якої в нашій країні ще не існує ідеальних умов", - зазначила Наталя Могилевська, повідомляє TCH.ua

Над новим кліпом співачки трудилась режисер Ольга Навроцька, "яка як режисер прекрасно втілила ідею, а як подруга - була здатна зрозуміти всі мої етапи боротьби з самою собою протягом останніх 10 років, про це і пісня".

Могилевська наголосила, що вони з Навроцькою змогли досягти консенсусу.

"Здається, ми здолали і себе, і нову непросту роботу. ) Воювали на стороні Світла!))) Зізнаюся чесно, мені цілком підійшло б зніматися на тлі хмарочосів, але треба розуміти, що Оля неймовірно захоплена естетикою фентезі, містицизмом. Свій перший фільм вона зняла на тему кінця світу й існування паралельних світів. Загалом, у цьому кліпі ми знайшли золоту середину, і в цьому відео буде все, що цікавило нас обох", - розповіла вона.
Помилковий заголовок — Vjubktdcmrf hjpgjdskf ghj 10-hsxye ,jhjnm,e p cfvj. cj,j.

21 Лютого, 22:10

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з бідністю

Сьогодні іменини святкують:

Андрій, Анна (Ганна), Давид, Касіян, Купріян, Костянтин, Устина