Настільна версія
мова | язык

Офіційне звернення Гайтани у відповідь на расистський інцидент

29 Лютого, 14:03

Поділитися:

Дорогі друзі! У зв'язку з інцидентом, який склався навколо расистських висловлювань представника політичної партії «Свобода» Юрія Сиротюка, я вирішила прокоментувати ситуацію, адже вона схвилювала всю Україну і весь Світ...

Україна - це мій дім, моя країна, яку я дуже люблю, в якій я вчилася, росла, формувалася як особистість. Я пишаюся своєю державою, яка надихає мене, дарує надію та віру у краще. Моє серце не тримає зла на пана Сиротюка. Це не особистісна образа, це масштабна проблема, яка несподівано дала про себе знати. Його слова зачепили позиції тисячі інших людей, які, не дивлячись на колір шкіри, політичні, релігійні погляди вважають себе українцями. Дуже страшно, коли представники політичних партій не усвідомлюють руйнівної сили своїх слів. Подібні висловлювання тягнуть на дно репутацію України в очах усього світу. Кожна людина хоче жити в цивілізованій демократичній країні, в якій немає місця насильству, нерівності, расизму, в країні, яка дає можливість стабільно жити, вчитися, працювати, любити, створювати сім'ю і бути спокійними за майбутнє своїх дітей.

Я завжди буду запрошувати всіх людей до нас у гості, бо я хочу, що б весь Світ відкрив для себе прекрасну гостинну Україну, в якій немає «своїх» і «чужих». Дуже сподіваюся, що через подібні расистські висловлювання Світ не стане сумніватися в добродушності та гостинності українського народу. Я вірю, що Україна може стати ідеальною країною, де більше ніколи не виникне подібних висловлювань, де будуть панувати тільки Мир і Добро!

Любов здатна зцілювати і об'єднувати! Тому від щирого серця хочу побажати всім людям на Землі ще більшої любові, адже тільки це почуття приведе нас до світлого та щасливого майбутнього. Я хочу, що б всі ми усвідомили, що позиція Ю. Сиротюка тягне Україну на дно світового співтовариства. Ми не можемо залишатися байдужими! Давайте робити світ кращим своїми гідними вчинками та вірою у краще!

Україна (автор слів та музики - Гайтана)

Де б не була, де б не мандрувала,
Багато в світі місць цікавих різних,
Всім завжди кажу з гордістю, що я
З квітучої, величної країни!

Приспів:
Я люблю мою країну - Україну,
За гостинність і красу твоїх земель,
Я люблю мою країну Україну,
За тепло і за любов в серцях людей!
Я люблю мою країну - Україну,
За мелодії і за твої пісні!
Я люблю мою країну - Україну
І до тебе завжди хочеться мені!

Я дякую тобі моя країно,
За спокій і за щирі відчуття,
Добра, любові, свята,
А в тебе їх багато,
Тому я так люблю своє життя
Помилковий заголовок — Jaswsqyt pdthytyyz Ufqnfyb e dslgjdslm yf hfcbcncmrbq sywbltyn

29 Лютого, 14:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)