Настільна версія
мова | язык

Піар-менеджер Ані Лорак заборонила її фотографувати!

21 Березня, 21:26

Поділитися:

Суворий піар-менеджер Ані Лорак не дозволяє фотографувати зірку навіть на таких публічних заходах як Ukrainian Fashion Week. Одна із піарщиць Кароліни буквально прикривала своїм тілом співачку, аби папараці не могли її знімати.

Про це повідомляє блог про агресивний несмак українського бомонду "Рагулі". На пошту видання надійшов анонімний лист, де невідома журналістка нарікає на піар-менеджерів Ані Лорак.

"Представниця Ані Лорак з тих людей, хто швидше заважає, ніж допомагає своєму підопічному, - пише анонім. - "Блондинистий зубастик" дозволив двом телеканалам взяти у Кароліни Куєк інтерв'ю, а потім стала спиною до фотографів, які оточили Лорак щільним кільцем і на всі прохання відійти відповідала "я спеціально так стала, щоб ви не знімали". Серйозно????? Якби Лорак не хотіла, щоб її фотографували, могла б залишитися вдома, подивитися фото в інтернеті або навіть онлайн трансляцію показу!"

Про котру із піарщиць Ані Лорак йшла мова - автор не вказала. Проте "на хвилі емоцій" радила Кароліні подякувати своєму колективу за невдалі фото.
Помилковий заголовок — Gsfh-vtytl;th Fys Kjhfr pf,jhjybkf її ajnjuhfaedfnb!

21 Березня, 21:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день лівші

Сьогодні іменини святкують:

Веніамін, Іван, Сергій, Юрій