Настільна версія
мова | язык

Учасницю "Міс Всесвіт" відсторонили від конкурсу через зміну статі

27 Березня, 22:36

Поділитися:

У Канаді організатори конкурсу краси відсторонили від участі дівчину, яка виявилася колишнім чоловіком.

У заяві оргкомітету конкурсу, переможниця якого представлятиме Канаду на "Міс Всесвіту", говориться, що причиною дискваліфікації Дженни Талакової стало її "невідповідність правилам проведення змагання". Сама 23-річна Дженна висловила впевненість, що від участі в конкурсі "Міс Всесвіт. Канада" її усунули через незвичайну для моделі біографію. Дівчина вважає, що організаторів збентежив факт операції зі зміни статі, якої вона зазнала у віці 19 років.

Самі представники конкурсу поки не прокоментували версію Талакової. Тим часом за дівчину заступилися її шанувальники, які підписали петицію з вимогою відновити її в правах учасниці боротьби за можливість поїхати на "Міс Всесвіт". Підтримку Дженні надали понад 28 тисяч осіб, які назвали рішення організаторів сексуальною дискримінацією.

На конкурс "Міс Всесвіт. Канада" потрапили 65 дівчат з різних міст. Вони будуть боротися за можливість представити свою країну на міжнародному конкурсі протягом декількох днів. Нагородження переможниці відбудеться 19 травня 2012 року.

Помилковий заголовок — Exfcybw. @Vsc Dctcdsn@ dslcnjhjybkb dsl rjyrehce xthtp pvsye cnfns

27 Березня, 22:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День партизанської слави

Міжнародний день без автомобіля

Сьогодні іменини святкують:

Анна (Ганна), Йосиф (Йосип, Осип), Микита, Феодосій (Федосій), Феофан, Харитон