Настільна версія
мова | язык

Брежнєва: У мене дві дочки, і я не буду зупинятися

28 Березня, 22:27

Поділитися:

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва хоче заробляти сама, попри стрес, а чоловік насилу відпускає її з дому.

Про це зірка-білявка розповіла в інтерв'ю російському журналу "OK!", пише "Gazeta.ua".

Нещодавно Віра Брежнєва знімалася в пригодницькій комедії Олександра Войтинського "Джунглі". Заради зйомок співачці довелося відлетіти до Таїланду на цілий місяць. Віра каже, що родина насилу її відпустила.

"Я думаю, що це були б дивні стосунки, якби чоловік легко відпускав кохану жінку на місяць. Та я і сама наважилася не відразу, тому що в мене, по-перше, сім'я, а по-друге, багато іншої роботи", - ділиться думками Брежнєва.

Нагадаємо Віра, чиє справжнє прізвище (дівоче) - Галушка, а по чоловікові і по паспорту - Кіперман, має двох доньок - Соню та Сару і чоловіка Михайла Кіпермана.

"Але, тим не менш, проект сам по собі видався мені дуже цікавим, хоч і вимагав тривалого часу для зйомок. Тут уже треба було або відмовлятися або погоджуватися на такі умови", - каже Віра.

Як відомо, у Таїланді під час зйомок Віра травмувала плече. До того ж, за словами 30-річної блондинки, через велику завантаженість на роботі вона пережила стрес.

"У мене нещодавно був стрес від того, що я дуже багато торік працювала і дуже втомилася. Але я не можу сказати, що мене накрило, навпаки, я ще чіткіше стала розуміти свої бажання, свої цілі. І ще ясніше бачу, як досягти балансу і гармонії. І розуміючи це, я до цього і прагну", - розповідає Брежнєва.

Також, попри багатого чоловіка, Віра стверджує, що хоче сама отримувати гроші. Екс-"ВІА-Гра" досить часто знімається у рекламі дезодорантів. Як вона пояснює, знімається співачка заради заробітку в тому числі.

"Я заробляю і хочу заробляти сама, незалежно ні від чого. І якщо мені пропонують хороші проекти і контракти, я їх розглядаю, обговорюю зі своєю командою, а далі співпрацюю. Тим більше, що мені необхідно постійно вкладати кошти у власний розвиток і кар'єру, а також жертвувати на благодійність. І я нікого не прошу мені в цьому допомагати", - каже жінка.

Як запевняє Віра, у її участі в рекламі є і така собі соціальна роль.

"Я рекламую продукцію, в якій абсолютно впевнена. І я б хотіла, рекламуючи засоби гігієни та засоби догляду за собою, щоб жінки розуміли, що їх потрібно використовувати", - пояснює вона.

"Я, як і раніше, працюю над собою, я хочу самовдосконалюватися. Безумовно, для мене важлива, як і раніше, самореалізація, я хочу бути потрібною, затребуваною, і щоб те, що я роблю, приносило людям користь. Для мене це дуже важливо", - запевняє Віра.

Але передусім Брежнєвій важливо бути жінкою.

"І звичайно ж, на першому місці для мене моя реалізація як жінки. У мене дві дочки, і я не буду на цьому зупинятися. Щоб був чоловік поруч, хочу бути ним коханою і отримувати від наших стосунків задоволення", - стверджує співачка.
Помилковий заголовок — <ht;y'df^ E vtyt lds ljxrb? s z yt ,ele pegbyznbcz

28 Березня, 22:27

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп