Настільна версія
мова | язык

У Львові відбувся кастинг українського трилера Тіні незабутих предків

29 Березня, 23:20

Поділитися:

У Львові відбувся кастинг на ролі в українським фільмом Тіні незабутих предків режисера Любомира Левицького, який зняв Штольню.

У кастингу взяли участь актори драматичних театрів Львова і прості жителі міста, повідомили в прес-центрі міськради.

"За два дні кастингу свою здатність до перевтілення продемонстрували актори майже всіх драмтеатрів міста, а також прості львів'яни, які бажають акторської слави", - зазначив Любомир Левицький.

За словами режисера, акторські таланти учасників разом з ним оцінювала знімальна група майбутнього фільму. Вибрати потрібно виконавців восьми головних ролей. Їх, крім Львова, шукатимуть у Харкові, Донецьку та Києві.

Як розповів режисер, в основу сценарію кінострічки лягла легенда про гуцульських мольфарів. В ньому йдеться про зло, закуте в книгу тіней, і таємницю, яку повинні розгадати студенти.

Зйомки фільму розпочнуться в червні в Карпатах. Оператор запрошений з Голлівуду. На екрани і в прокат Тіні незабутих предків вийдуть на початку наступного року.

Нагадаємо, що зараз в Україні тривають зйомки першого вітчизняного фільму жахів у 3D - Синевир. Режисерами фільму виступили брати Олександр і В'ячеслав Альошечкіни.
Помилковий заголовок — E Kmdjds dsl,edcz rfcnbyu erhfїycmrjuj nhbkthf Nsys ytpf,enb[ ghtlrsd

29 Березня, 23:20

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день авіадиспетчера

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Матвій, Олексій, Філіп (Пилип)