Настільна версія
мова | язык

Спільна пісня "Океану Ельзи" та "Бумбокса" доступна у мережі

31 Березня, 00:26

Поділитися:

"Океан Ельзи" та "Бумбокс" записали спільну пісню. Композиція називається "Це зі мною". Ідея створити спільний проект постала давно.

За словами музикантів, ідея зробити щось разом виникла у Святослава Вакарчука ще минулого літа. Однак тільки цієї зими вони з Андрієм Хливнюком довели справу до завершення.

Музику і початковий текст написав Вакарчук. А вже в процесі роботи з'явилася ідея, аби другий куплет композиції створив Андрій,. Пізніше був змінений приспів, який зробили спільним. Також в записі взяли участь гітарист та діджей гурту Бумбокс - пише gazeta.ua.

Про плани щодо композиції Gazeta.ua розповів Олексій Сомогонов, продюсер гурту "Бумбокс". Він зазначив: "Плани є. Але поки складно відповісти яким чином вони будуть реалізовані, оскільки і в Андрія, і у Слави графік досить щільний. Тим більше, після запису пісня моментально розійшлася в інтернет-просторі, тому не охопленим залишився тільки телевізор. Є плани, є цікаві ідеї. Якщо їх не вдасться реалізувати, пісня буде жити таким життям, як зараз".

Голосуй за цей неперевершений трек у найкращому параді хітів НаВсі100 (Радіо) з наступного тижня!
Помилковий заголовок — Cgskmyf gscyz @Jrtfye Tkmpb@ nf @<ev,jrcf@ ljcnegyf e vtht;s

31 Березня, 00:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)