Настільна версія
мова | язык

Руслана 17 років веде власний бізнес

5 Квітня, 00:20

Поділитися:

Дика красуня Руслана ще й бізнес вумен.

Мало хто знає, але чорнявка є разом зі своїм чоловіком власницею рекламно-продюсерської агенції у своєму рідному Львові. Та після переїзду до столиці всі бразди правління подружжя передало своїй мамі. І саме Ніна Аркадіївна провела екскурсію коридорами агенції для ТСН.Особливе. Рекламу тут не лише розміщають, а й створюють.

Та найважливіше для компанії - це її кар'єра її засновниці. У будь який момент усі працівники кидають справи, щоб допомогти Руслані у зніманні кліпа або на концерті. Мама Руслани у офісі не найголовніша, тут свої директори. Але, саме вона з другим чоловіком Сергієм допомагала доньці та зятеві розпочинати бізнес. До своєї кар'єри у рекламно-продюсерській компанії, Ніна Лижичко 22 роки пропрацювала у Інституті нафтохімії.

Вона щаслива, що родина довела усій країні – національну зірку можна виховати не лише у столиці, а й рідному місті. Її життя - це ролики, кліпи і медіа-плани. Та найгловніше – донька. Найдужче Ніна Лижичко пишається добрим зятем. Над робочим столом у неї особлива фотографія - Руслани і Саші, їх розпис у ЗАГСі. "Подивіться, які вони щасливі. Він на неї, вона на нього. Хіба це не радісна фотографія?", - тішиться вона.

Помилковий заголовок — Heckfyf 17 hjrsd dtlt dkfcybq ,spytc

5 Квітня, 00:20

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан