Настільна версія
мова | язык

Дует "Алібі" розпався через багаторічні сварки сестер

6 Квітня, 00:06

Поділитися:

Не так давно преса писала про популярний український дует "Алібі", який розпався через те, що одна із сестер вирішила співати сольно.

Така інформація вкотре підтвердилась, проте, за словами, старшої сестри Ані Завальської, причиною розпаду у групі було не лише її рішення про сольну кар'єру.

Як стверджує співачка, у них із сестрою часто бували конфліктні ситуації, а після початку сольного проекту - цей конфлікт вкотре загострився:

"Ніщо не може залишатися колишнім, все змінюється так чи інакше. Група "Алібі" продовжує працювати, але, безумовно зміни відбулися. У відносинах з сестрою виникла напруга в силу того, що я дуже активно займаю позицію сольної кар'єри. І, звичайно, розумію, що це може бути почасти незрозуміло. Безумовно, близькі мене підтримують, але, коли це стосується роботи - тут можуть бути непорозуміння і сварки. Зараз у нас ситуація невизначена і конфліктна".

Розпочати сольну кар'єру Аня планувала роками, а таке бажання у неї виникло саме через небажання більше йти на компроміс із сестрою Аліною.
Помилковий заголовок — Letn @Fks,s@ hjpgfdcz xthtp ,fufnjhsxys cdfhrb ctcnth

6 Квітня, 00:06

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день об'єднання проти ядерної війни

Сьогодні іменини святкують:

Гаврило, Іван, Павло, Прохор