Настільна версія
мова | язык

Фагот і Навроцька вперше розповіли про свій роман

12 Квітня, 23:57

Поділитися:

Спільна творчість Олега та Ольги переросла у кохання.

Творчість Олега та Ольги переросла у кохання. Творчий тандем вокаліста гурту ТНМК Олега Михайлюти та стиліста і режисера Ольги Навроцької триває кілька років і чутки про їхній роман підігріває кожна нова спільна робота. Видання jetsetter.ua дізналось, що творчий дует і в житті є парою. Дивіться фото: Фагот вклав кохану в ліжко та влаштував їй "брудні танці" "В Олега велика жіноча аудиторія, котра поводить себе вкрай відверто. І прихильницям все одно, що з ним хтось поруч.

Я взагалі не люблю, коли жінки поводяться так, що за них соромно, але я не можу змінити всіх, тому одина протиотрута в таких ситуаціях - змінювати до них своє ставлення", - розповіла Навроцька про своє ставлення до популярності Олега. Фагот не любить розповідати про особисте і переконаний, що людину можна або приймати з усіма недоліками, або взагалі не сприймати.

Коли у стосунках виникають складні часи, то він просто відпочиває наодинці. "Я люблю подорожувати на мотоциклі або просто кудись їхати сам. Нещодавно у мене був день народження і я купив собі квиток на літак до Парижа, нікому не телефонував, не бронював готель. так как об'їздив усю Францію", - зізнався співак. Однак закохані залюбки відпочивають і разом і віддають перевагу активному відпочинку. Зокрема, минулого року парочка відвідала музичний фестиваль Sziget в Будапешті. "Що стосується наших стосунків, то вони прекрасні і це все, що вам потрібно знати", - наголосив Михайлюта.

Помилковий заголовок — Afujn s Yfdhjwmrf dgthit hjpgjdskb ghj cdsq hjvfy

12 Квітня, 23:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День журналіста

Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мелетій, Микита, Семен, Серапіон, Степан (Стефан), Федір