Настільна версія
мова | язык

«ShockolaD» видав альбом «World»

18 Квітня, 21:27

Поділитися:

Львівський етно-джазовий гурт «ShockolaD» випустив новий, вже п’ятий альбом під назвою «World». У цьому альбомі «ShockolaD» поєднав народні і авторські тексти з українським фолком, джазом, блюзом та електронною музикою.

Презентація альбому відбудеться на фестивалі «Флюгери Львова з Бучач» 1 травня 2012 р. у дворику львівської ратуші.

Альбом містить 7 композицій. Шість із них («Криниченька», «Купалочка», «Віночок», «Конопельки», «Нивка», «Маланка») написані на народні пісні. Слова і музику до пісні «Мій Світ» написав Ігор Гнидин.

Аранжування здійснив Ігор Гнидин.
Дизайн створив Лаврін Шимін.
Диск записаний на студії «FONiЯ records» у Львові.
Видавець – «Наш Формат»


Послухати пісні можна тут

Музиканти про альбом: Чому така назва? World – перекладається як світ. Це наш світ, наш світогляд і наше бачення світу, яке випливло в звучанні нашого нового альбому. Також це музика, в якій переплітаються мотиви з цілого світу. Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму. Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають в повітрі. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фолк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це можна знайти в новому альбомі.

Диск писався дуже легко і природно. Кожен з нас вносив частину себе, свого світу і тому твори на диску відрізняються один від одного, контрастують. Але, незважаючи на цей контраст, всі вони поєднуються в одне ціле і створюють наш світ яким він є зараз.

До гурту входять:

Іванка Червінська - вокал
Михайло Балог - саксофон
Андрій Кохан - бас-гітара
Анастасія Литвинюк - клавіші
Ігор Гнидин – барабани


Цікавинки альбому:
Крім вокалістки Іванки Червінської, один твір («Мій світ») співає бас-гітарист Андрій Кохан. У деяких піснях музиканти гурту співають всі разом. Таким чином «ShockolaD» закликає всіх людей до відродження щирої і радісної традиції спільного співу. Гурт визнав обкладинку альбому (автор – Лаврін Шимін) візуальним відображенням свого Світу.

П.С. тобто АКЦІЯ: За декілька днів диск можна буде купити в інтернеті, а вже від сьогодні він з’явиться у львівському магазині «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців, 24) і в «Дзизі» (Вірменська, 35). Також музиканти роблять святкову акцію і кожен, хто придбає новий альбом «World» дістане у подарунок ще й «Сингл».

Більше на сайті гурту: www.shockolad.com
Помилковий заголовок — «ЫрщслщдфВ» dblfd fkm,jv «Цщкдв»

18 Квітня, 21:27

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита