Настільна версія
мова | язык

Дікусар сам пішов від Білик до Шоптенко?

25 Березня, 18:48

Поділитися:

Колись завдяки проекту "Танці з зірками" в українській тусовці з‘явилися нові імена. Деякі з них - такі як Олена Шоптенко чи Дмитро Дікусар - закріпилися у ній надовго.

Танцюристка Шоптенко, з якою отримав перемогу у першому проекті танців "квартальщик" Зеленський, - нині вже досвідчений молодий хореограф. Втім, читачам ТаблоIDа дівчина була також відома як кохана телеведучого програми про катастрофи Ігоря Посипайка.

Нині ж статус Олени змінився. За інформацією ТаблоID, Шоптенко вже кілька місяців зустрічається з колегою по балету Дмитром Дікусаром - екс-чоловіком співачки Ірини Білик.

Як стало відомо, Шоптенко з Посипайком розірвали стосунки після майже трьох років роману. Нагадаємо, романтичні взаємини у пари зав‘язалися 15-го жовтня 2007-го на дні народження у друзів. Про це свого часу розповідали самі закохані.

І хоч розкривати причини розриву Шоптенко не стала, інформацію про розрив із телеведучим вона підтвердила.

"З деякого часу я не коментую своє приватне життя. Так, ми з Ігорем розсталися, але, на цьому усі коментарі стосовно мого особистого життя закінчені. Скінчилися вони разом зі стосунками з Ігорем, власне", - сказала Олена у телефонній розмові з ТаблоID з Москви.

"Відтепер я нічого не розповідаю про своє особисте життя, бо на те воно й особисте, щоб ніхто про нього нічого не знав. Якщо про нього постійно говорити, воно перетворюється на якийсь театр", - зауважила дівчина.

Водночас за інформацією наших джерел, розставання пари трагічним не виглядає. Принаймні для Олени.

Якщо вірити чуткам, артистка будує стосунки із партнером по танцполу Дімою Дікусаром. Тим самим, який донедавна "носив звання" чоловіка співачки Ірини Білик.

Подейкують, роман між Оленою та Дмитром триває вже кілька місяців. В принципі, пару поєднує важливий момент - обоє вони танцюристи, хореографи, мають спільний проект балет "Кітч" і обоє з головою занурені у свою роботу, та й гастролювати можуть разом.

Що цікаво, в одному з інтерв‘ю Білик запевняла, що до Шоптенко вона ще тоді свого Дікусара аж ніяк не ревнує. Ну хіба що до Насті Каменських, із якої Дмитро танцював в одному з телепроектів.

Водночас ще восени в одному з інтерв‘ю Оленка Шоптенко спростовувала чутки про роман, який приписували їй з Дікусаром. Хоча, це було півроку тому.

Можна лише припустити, що саме гастролі і різні роди діяльності стали на заваді стосункам Шоптенко і Посипайка. Втім, за словами Олени, вона має домовленість з одним виданням про ексклюзивні коментарі стосовно свого розриву з Ігорем. Тож, продовження імовірно ще буде.
Помилковий заголовок — Lsrecfh cfv gsijd dsl <skbr lj Ijgntyrj&

25 Березня, 18:48

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні іменини святкують:

Адам, Веніамін, Єремій, Ілля, Йосип, Ісаак, Макар, Марк, Мойсей, Ніна, Павло, Сава, Сергій, Степан