Настільна версія
мова | язык

Гуцульський Елвіс Преслі – Назар Савко

1 Червня, 13:13

Поділитися:

Вся Україна і, зокрема, Львів очікує на Євро 2012. Студія «Магарич» також вирішила підтримати проведення чемпіонату, але, як притаманно їм, у гумористичному стилі. Вони влаштували Перед Євро паті на яке запросили відомих особистостей: Віктора Винника (гурт Мері), братів Вірастюків та фіналіста проекту «Голос країни» Назара Савко.

Як і личить гумористам – спочатку були жарти, а потім пісні. Студія Магарич вирішила вибрати кращого «двійника Елвіса» Гуцульщини. Критеріями відбору двійників були такі: кращий костюм, краща стрілецька пісня та кращий син голови сільради. І у цьому коловороті звісно переміг Назар Савко. Два критерії були за ним – кращий костюм та виконання на Голосі країни пісні «Ой чий то кінь стоїть». Сином голови сільради він так і не став…

Музичну частину виступу Назар розпочав з рокен-рольної пісні «Не кохати», якою розрухав більшу частину сидячого залу. А далі була візитна карточка романтичного Назара Савка – авторська пісня «Ти просто слухай». Після щирого виконання цієї композиції йому аплодував весь зал.

Ось так Назар Савко вирішив долучитись до проведення Євро 2012 у місті Львові.
Помилковий заголовок — Uewekmcmrbq Tkdsc Ghtcks – Yfpfh Cfdrj
1 Червня, 13:13

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день шахів

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Євдокія, Євфросинія, Лук'ян, Фома (Хома)