Настільна версія
мова | язык

«Україно! Будьмо!». Новий гімн єдності від Гайтани спеціально до «Євро 2012»

5 Червня, 23:17

Поділитися:

Повернувшись з міжнародного конкурсу «Євробачення 2012», Гайтана вирішила зробити яскравий подарунок усім українцям і гостям «Євро 2012». Співачка презентує сонячний відеокліп на пісню «Україно! Будьмо!». Ця композиція вже давно полонила серця українських фанів «Євро 2012» та всіх людей, в чиїх серцях живе музика, любов та радість. Саме з цією композицією Гайтана виступила на урочистому відкритті стадіону «Олімпійський» під час першого дружнього поєдинку футбольних команд «Україна-Германія», 11 листопада.

«Україно! Будьмо! - радісно говорить Гайтана. - Любі мої українці, я дуже хочу, щоб усі європейські гості, які завітають до нас, відчули гостинність, любов, тепло наших сердець. Я хочу, щоб кожний українець знав, що він є обличчям нашої країни. Ми маємо зробити все, щоб наші європейські друзі відчували себе бажаними гостями та частиною нашої великої сім΄ї. Я хочу, щоб кожен зрозумів, що головне враження на наших гостей справлять не дороги, парки, будівлі, а саме гостинність, доброзичливість та душевність нашого народу. Дуже хочеться, щоб наші гості залишились задоволеними всім тим, що з ними відбуватиметься, і наприкінці цього неймовірного спортивного свята їм захочеться знову і знову повертатися до нас, і ставати гостями нашої чарівної України».

«Україно! Будьмо!», - це заклик до всіх українців. Пісня, яка має надихнути на любов до всього світу. Гайтана, як офіційний друг «Євро 2012», прагне на передодні яскравого, масштабного європейського свята надихнути усіх українців подарувати свою любов, тепло та радість європейським друзям, щоб вони змогли відчути гостинність, доброту та колоритність українського народу, побачити красу української землі.

«Пісня «Україно! Будьмо!» це справжнє яскраве запрошення до дружності та любові. Я хочу, щоб кожна людина у світі знала, що ми усі, не дивлячись на політичні погляди, релігію, колір шкіри, є однією великою сім’єю. Ми усі брати та сестри, і ми маємо любити один одного, надихати і сіяти добро на всій землі. Мені дуже хочеться, щоб усі гості, які завітають до нас на «Євро 2012» відчували себе комфортно та гармонійно, як вдома. «Україно! Будьмо!» це справжній гімн єдності усіх людей і я дуже хочу, щоб ця пісня лунала у кожному серці і надихала всіх на любов до ближнього», - говорить Гайтана.

Режисером нового відео Гайтани став Семен Горов. У сюжеті задіяно неймовірно багато героїв, дітей, людей різних національностей. Відео насичене посмішками, позитивом та сонячними промінцями. Глядачі зможуть побачити неймовірну динаміку танців, блиск посмішок і відчути неймовірну енергетику свята. Головна ідея відеокліпу закладена у словах пісні: «Завітай у мій дім, Я хочу бути Другом твоїм, Пам'ятай - ми усi одна сiм'я, Ти i я».

«Діти – це наше майбутнє, наша сила і наше натхнення. Саме вони найщиріші, найжиттєрадісніші жителі нашої Землі, які від серця посміхаються і дарують натхнення. У новому відео діти стали головними героями, які змогли своєю енергетикою передати головну ідею, яку ми прагнули донести до кожного серця. Я дуже хочу, щоб це відео надихнуло кожного українця подарувати радість та тепло нашим європейським гостям, які зовсім скоро почнуть знайомитись з нашою красунею - Україною», - ділиться Гайтана.
Помилковий заголовок — «Erhfїyj! <elmvj!»/ Yjdbq usvy 'lyjcns dsl Ufqnfyb cgtwsfkmyj lj «"dhj 2012»

5 Червня, 23:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп