Як Тіна Кароль в рваних шортиках вболівала у фан-зоні
![](http://img.navsi100.com/news/20120620010115_241.jpg)
Днями співачка Тіна Кароль відзначила 4 роки спільного життя із Євгеном Огіром. Втім, для святкування такої події парочки вибрала доволі нестандартний спосіб.
Так, Кароль і Огір у такий важливий день опинилася у фан-зоні в Києві. Хоча сімейка не належить до затятих футбольних фанатів, підтримка збірної у рамках Євро-2012 - для них один із обов'язків.
"Після чотирьох років у шлюбі святкують лляне весілля, але ми вирішили відзначати «футбольне», щоб ніколи не відфутболювати одне одного, - каже співачка. - Хоча я не фанатка футболу, але коли відбуваються такі знакові події, як Євро, то дивитися матчі мені цікаво. Особливо ті, в яких бере участь українська збірна."
Тіна з'явилася у фан-зоні у коротких рваних шортиках та на височезних підборах, чим зваблювала чоловічу половину фан-зони. У руках у співачки був красивий букет волошок.
Так, Кароль і Огір у такий важливий день опинилася у фан-зоні в Києві. Хоча сімейка не належить до затятих футбольних фанатів, підтримка збірної у рамках Євро-2012 - для них один із обов'язків.
"Після чотирьох років у шлюбі святкують лляне весілля, але ми вирішили відзначати «футбольне», щоб ніколи не відфутболювати одне одного, - каже співачка. - Хоча я не фанатка футболу, але коли відбуваються такі знакові події, як Євро, то дивитися матчі мені цікаво. Особливо ті, в яких бере участь українська збірна."
Тіна з'явилася у фан-зоні у коротких рваних шортиках та на височезних підборах, чим зваблювала чоловічу половину фан-зони. У руках у співачки був красивий букет волошок.
Помилковий заголовок — Zr Nsyf Rfhjkm d hdfyb[ ijhnbrf[ d,jksdfkf e afy-pjys
Теги: Тіна Кароль, футбол
ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:
Онисим, Степан (Стефан)