Настільна версія
мова | язык

Легендарний британський фестиваль Godskitchen вперше відбудеться у Львові

9 Липня, 23:26

Поділитися:

23 серпня у місті Лева «відгримить» найяскравіша подія у сфері електронної музики

VIRUS Music позначить Львів на фестивальній карті Європи. 23 серпня місто Лева вперше прийме у себе легендарний британський фестиваль – Godskitchen.

Godskitchen – це всесвітньо відомий британський фестиваль танцювальної музики з десятирічною історією. Він успішно проводиться в десятках міст на всіх континентах! Godskitchen проходить у закритих приміщеннях і має різні концепти (оформлення сцени та візуальних перформенсів).
В Україні Godskitchen проводиться вже сім років (за цей час відбулося 13 фестивалів у Києві та один у Харкові). Сумарно «фест» зібрав понад 60 тисяч відвідувачів. 40% із них – гості з інших міст і навіть країн. Український Godskitchen потрапив у «Книгу рекордів України» - за «Найбільшу кількість відвідувачів на концерті у закритому приміщенні».

До Львова приїде Godskitchen Fusion. Світова прем’єра цього концепту з шаленим успіхом відбулася торік у Києві. Аудіо-візуальна ідея поєднує в єдине ціле музику, відеомистецтво та безліч різноманітних спецефектів. Сцена - вражаюча за розмірами футуристична конструкція кубічної форми, у якій використовується понад 130 кв. м. LED-екранів, понад 460 кв. м. LED-стрічок та найсучасніші технології проекції. Це новий концепт, що «оживляє» музику і презентує публіці виступи артистів у новому вимірі. Сцена будується разом з голландськими експертами з компанії 250К PRODUCTION.
Ще одна особливість львівського Godskitchen – цей фестиваль відбудеться у форматі open-air (просто неба).

- Подія, яка відбудеться 23 серпня, однозначно стане найяскравішою подією у Львові у сфері електронної музики, - каже Ростислав Кулик, засновник компанії Kulyk Prodaction, яка опікуватиметься львівським Godskitchen (раніше ця компанія успішно провела у місті Лева концерти всесвітньовідомих Blank & Jones та ATB, а також 250 інших концертних заходів). – Це буде десятигодинний безперервний марафон-шоу, якому немає рівних за видовищністю, технічним оснащенням і складом артистів.

На українських Godskitchen завжди виступають всесвітньовідомі ді-джеї, а разом з ними обов’язково представники України. Так у різні роки виступали Armin van Buuren, Gareth Emery, Markus Schulz, Sander van Doorn, ATB, Benny Benassi, Richard Durand, Sied van Riel, Simon Patterson, Adam K. та інші.
Помилковий заголовок — Ktutylfhybq ,hbnfycmrbq atcnbdfkm Пщвылшесрут dgthit dsl,eltnmcz e Kmdjds

9 Липня, 23:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Афанасій, Гліб, Давид, Єлизавета, Захар, Іраїда, Максим, Раїса, Федір