Настільна версія
мова | язык

Мік Джаггер втріскався в Анджеліну Джолі?

9 Липня, 23:55

Поділитися:

У ролі вірного чоловіка акторки Анджеліни Джолі та зразкового татка шести дітлахів міг би зараз бути не Бред Пітт, а рокер Мік Джаггер.

Фронтмен "The Rolling Stones" до нестями закохався в кінозірку, коли вона знялася в його кліпі 1997-го року "Anybody Seen My Baby", стверджує журналіст Крістофер Андерсен, який написав книгу про музиканта.

22-річна Анджеліна у кліпі зіграла стриптизерку. Вона поводилася зухвало, кричала на знімальну групу, не добираючи слів. Цей дикий та неприборканий бік юної зірки й "зачепив" Джаггера, хоча й він був тоді одруженим чоловіком.

"Вона мене трохи лякає. Мені це подобається", - ділився з друзями Мік.

Воно й недивно, адже Джолі тоді вживала наркотики, захоплювалася садо-мазо та любила різати себе. До того ж, вона саме закінчила зніматися в картині "Джіа", про страшну долю супермоделі Джії Каранджі, що вмерла від СНІДу. Після цієї роботи Анджеліна почувалася виснаженою та психічно нестабільною.

Кандидатуру Джаггера схвалювала й мама Анджеліни, Маршелін Бертран, вважаючи, що саме такий чоловік і потрібен її доньці. Втім, скільки б не впадав рокер за актрисою, все було марно.

"Анджеліно, це Мік. Будь ласка, зателефонуй мені… Міс Джолі, чому ви мені не передзвонюєте?... Анджеліно, я маю з тобою поговорити", - безліч відчайдушних повідомлень залишав для неї закоханий рокер.

Їхні гра в "кішку й мишку" тривала кілька років, стверджує автор книги "Мік: Дике життя та божевільний геній Джаггера", пише "Radar Online".

Окрім музиканта, в той час Анджеліна так само гралася з акторами Тімом Хаттоном, Ніколасом Кейджем, Расселом Кроу та Біллі Бобом Торнтоном, якому врешті вдалося затягти її під вінець.
Помилковий заголовок — Vsr L;fuuth dnhscrfdcz d Fyl;tksye L;jks&
9 Липня, 23:55

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день корінних народів світу

День будівельника

День ветеринара

Сьогодні іменини святкують:

Анфіса, Герман, Климент, Наум, Микола, Пантелеймон, Сава