Настільна версія
мова | язык

Гайтані Клички подарували екзотику, а бойфренд - загадковий вояж

30 Березня, 16:26

Поділитися:

Співачка Гайтана замість традиційно виїжджати в день народження за кордон, залишилася у Києві. Темношкіра артистка влаштувала тропікана-паті на імпровізованому гавайському острові в одному зі столичних клубів.

Для гостей своєї вечірки Гайтана оголосила дрес-код. Під живу латиноамериканську музичку запрошені на день народження приходили обвішані квітами. Та й сама іменинниця зустрічала гостей у вбранні в гавайському стилі

Подарунків було чимало. Від коханого продюсера Едуарда Кліма Гаєчка отримала подорож-загадку та iPad із гравіюванням її імені. Брати-боксери Віталік та Володя Клички презентували співачці букет екзотичних квітів.

Також Гайтані подарували відео-окуляри 3D, музичні інструменти - марокаси та діджерида, дизайнерські прикраси, картину з зображенням саванни, посуд, м'які іграшки. Серед іншого, співачці подарували і ракетку для сквоша - у Гайтани, як пише її прес-служба, нове захоплення.

Серед відомих гостей на гавайській вечірці були присутні: Руслана з чоловіком-продюсером Олександром Ксенофонтовим, Альона Вінницька і Сергій Большой, Євгенія Власова, співак-циган Петро Чорний, Dj Паша, дизайнерський дует Каменська Кононова та інші.

Також був на святі особистий тренер Гайтани, який цього вечора не обмежував її у споживанні солодощів.
Помилковий заголовок — Ufqnfys Rkbxrb gjlfhedfkb trpjnbre? f ,jqahtyl - pfuflrjdbq djz;

30 Березня, 16:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот