Настільна версія
мова | язык

Фіналіст "Голосу Країни" Назар Савко відвідав дитячий оздоровчий комплекс "Дружба"

16 Липня, 10:52

Поділитися:

Незвичним та емоційно піднесеним виявився суботній день для дітей, що відпочивають в лікувально-оздоровчому комплексі "Дружба". Від самого ранку діти та педагогічний колектив комплексу з трепетом у душі очікували приїзду незвичного гостя, учасника національного конкурсу "Голос Країни", талановитого та креативного виконавця українських пісень Назара Савка, який вечером мав подарувати дітям концертну шоу-програму.

Коли настав вечір актовий зал "Дружби" наповнився дітворою, яка з нетерпінням чекала виходу Назара. Бурні овації, вигуки та скандування дітей поспішили співака зайняти місце на сцені та розпочати концерт. Вражає відкритість та щирість Назара, яка за мить змусила всіх присутніх ще більше полюбити гостя та його пісні, які зачаровували дітей та свідчили про неоціненний талант львів’янина.

Слід зазначити, що Назар Савко та його команда завітали у "Дружбу" не з комерційним проектом, а із соціальною ініціативою, що не тільки викликає захоплення, але і формує відчуття глибокої поваги до таланту відомого українського виконавця.

Опісля закінчення концертної шоу-програми, що тривала понад півтори години, діти мали чудову нагоду ближче познайомитися, поспілкуватися в неформальній обстановці з Назаром, який люб’язно обдаровував вдячних прихильників ексклюзивними календарями зі своїм автографом. Хлопчики та дівчатка ділилися своїми враженнями від концерту, задавали запитання гостю, цікавилися закулісним життям учасників телевізійного проекту "Голос Країни". Назар Савко люб’язно відповідав на запитання дітей, ділився набутим досвідом, який він здобув беручи участь у телевізійному проекті, націлював дітей на наполегливу роботу над своїм талантом та зумів переконати юних співбесідників у тому, що успіх кожної людини залежить від неї самої.

Дякуємо Назару та його команді за подарований співочий вечір, українську пісню, щирість та відкритість у спілкуванні.
Помилковий заголовок — Asyfkscn @Ujkjce Rhfїyb@ Yfpfh Cfdrj dsldslfd lbnzxbq jpljhjdxbq rjvgktrc @Lhe;,f@

16 Липня, 10:52

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір