Настільна версія
мова | язык

Енріке Іглесіас відмовив Брітні Спірс

31 Березня, 15:09

Поділитися:

Офіційний представник одного з найпопулярніших латиноамериканських співаків Енріке Іглесіаса повідомив, що незважаючи на інформацію, яка недавно з'явилась в ЗМІ, гарячий іспанець не братиме участі в спільних гастролях з поп-принцесоюй Брітні Спірс.

Як повідомляє profinews.com.ua, переговори між сторонами на цю тему дійсно велися, а також Іглесіас-молодший цілком серйозно розглядав цю пропозицію, проте буквально в останню мить був вимушений відмовитися.

Правда, до цього моменту Брітні вже встигла розповісти про свої наміри в одному з популярних в США телешоу, куди вона була запрошена в якості гості. Тож спростувавати інформацію їй довелось через декілька годин. Попри те, що 35-річний музикант не говорить про причини своєї відмови від співпраці зі Спірс, він просить у самої дівчини і численних прихильників вибачення і називає подію непорозумінням між сторонами.

Світове турне 29-річної Брітні Спірс приурочене до виходу її нового альбому під назвою "Femme Fatal" і стартує, як планується, в червні 2011 року. Як розповіла сама виконавиця, робота над новою платівкою тривала у неї практично два роки, і вона є однією з найбільш серйозних за усю її кар'єру. Світова слава прийшла до Брітні у віці 17 років, після дебюту з синглом "Baby One More Time", після чого, навіть незважаючи на тривалу перерву, пов'язану з негараздами в особистому житті, її ім'я не сходило з верхніх рядків провідних музичних хіт-парадів.Raut.ru
Помилковий заголовок — Tyhsrt Suktcsfc dslvjdbd <hsnys Cgshc

31 Березня, 15:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День банківських працівників України

Сьогодні іменини святкують:

Антон, Давид, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Ісидір (Сидір), Михайло, Степан (Стефан)