Настільна версія
мова | язык

Дубцова вагітна вдруге

30 Липня, 22:15

Поділитися:

Російська співачка Ірина Дубцова вдруге завагітніла та таємно вийшла заміж.

30-річна артистка дізналася про свою вагітність випадково, коли її забрала "швидка" під час репетиції в Юрмалі, пише "МК".

"У мене навіть мама не в курсі. Вона зараз відпочиває в Туреччині, але сподіваюся, що дізнається щасливу звістку таки першою від мене, а не з газет", - розповіла Дубцова.

"Насправді вийшло все донезмоги смішно. Про мій стан я і Костя дізналися тільки в Юрмалі. Все сталося в одну мить. Мені стало погано після репетиції, і мене буквально понесли до машини «швидкої допомоги». Далі я вже нічого не пам'ятаю", - згадує співачка.

Та після того, як Ірина прийшла до тями, то дізналася, що чекає на маля.

"(Бачу) купу якихось дротів, білий халат і лікаря, який, посміхаючись у весь рот, каже: "Та ви не хвилюйтеся. Позначилися і спека, і втома, але все добре. У вас, швидше за все, буде дівчинка». Добре, що в цей момент я лежала", - додала Дубцова.

За словами артистки, вона останнім часом дещо нездужала, гостро сприймала різні запахи. Але не надавала цьому значення.

До речі, Ірина розповіла не лише про свою вагітність, а й про те, що вже кілька місяців — заміжня:

"Все-таки якщо хочеться, то можна іноді щось приховати і зробити цей день тільки своїм. На жаль, свого часу було дуже багато уваги до моєї персони, до сімейного і особистого життя. І я тому дуже довго приховувала свого молодого чоловіка, а зараз вже чоловіка Костянтина".

"Ми з ним живемо три роки, а розписалися лише в січні. На весіллі було найближче коло людей. І ніякої преси", - додала співачка.

Нагадаємо, 30-річна Ірина Дубцова є переможницею "Фабрики зірок-4". Вона не лише співає, а й пише пісні. Особливо відома її лірична композиція "О нём". Дубцова була у шлюбі з солістом гурту "Plazma" Романом Черніциним, від якого і народила сина Артема.
Помилковий заголовок — Le,wjdf dfusnyf dlheut

30 Липня, 22:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день письменника

Сьогодні іменини святкують:

Агапіт, Кузьма, Лев, Флавіан