Настільна версія
мова | язык

Віра Брежнєва розлучилася з чоловіком через фінансові проблеми

31 Липня, 23:34

Поділитися:

Популярна виконавиця і колишня вокалістка дівочого колективу "ВІА Гра" Віра Брежнєва розлучилася зі своїм чоловіком, бізнесменом Михайлом Кіперманом. Причиною розлучення називають фінансові проблеми, пише Gazeta.ua

Українські ЗМІ буквально вирують новинами про особисте життя відомої співачки, актриси та телеведучої Віри Брежнєвої. Так, кажуть, що артистка вже розлучилася зі своїм чоловіком, бізнесменом Михайлом Кіперманом. Незважаючи на те, що ані сама Брежнєва, ані її офіційні представники ніяк не коментують цю інформацію, преса наводить докази розлучення.

Наприклад, популярну виконавицю бачили за столиком маленького кафе в Юрмалі, куди Брежнєва прийшла поснідати. Віра приїхала на Міжнародний музичний конкурс молодих виконавців "Нова хвиля" 2012. Увагу папараці привернула цікава деталь - відома співачка зняла обручку з правої руки. Чутки про те, що артистка розлучилася зі своїм чоловіком Михайлом Кіперманом, підтверджуються. Більш того, навіть називається причина розлучення. Нібито всьому виною фінансова ситуація в сім'ї.

Нагадаємо, за деякою інформацією, Державна виконавча служба України наклала арешт на майно Михайла Кіпермана, а тепер ще й звернулася до суду, щоб стягнути майно і Віри Брежнєвої. Бізнесмен, будучи членом наглядової ради "Укртатнафти", кілька років тому оформив у одному з українських банків досить великий кредит. Мова йде про суму, що перевищує 1,3 мільйона гривень, що в перерахунку на долари дорівнює трохи більше 160 тисяч.

Однак Кіперман з якоїсь причини не поспішав повертати гроші. В результаті суд наклав арешт на майно Михайла Кіпермана і Віри Брежнєвої, щоб стягнути борг і відсотки, що набігли. Як повідомляють деякі світські хронікери, справа в тому, що за сімейним кодексом України повертати борг доведеться і Вірі Брежнєвій.
Помилковий заголовок — Dshf <ht;y'df hjpkexbkfcz p xjkjdsrjv xthtp asyfycjds ghj,ktvb

31 Липня, 23:34

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день скейтбордингу

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Єфрем, Костянтин, Федір