Настільна версія
мова | язык

Мадонна на концерті в Києві показала дупу

6 Серпня, 23:09

Поділитися:

В суботу 4-го серпня нарешті відбулася подія, на яку чекали сотні людей: американська поп-діва Мадонна виступила на НСК "Олімпійському" у столиці.

Незважаючи на 3-годинну затримку концерту, віддані фани все ж таки дочекалися зірку. Та й гроші ж за квитки заплатили чималі.

Як і передбачалося, без витівок Мадонни на сцені не обійшлося. Під час свого шоу 53-річна зірка оголила сідниці а також лаялася матом, кажучи "Ох…енно"..

Як пише газета "Сегодня", ажіотажу, на який розраховували організатори, на стадіоні не спостерігалося. До вечора "Олімпійський" був заповнений лише на 60-70%. А в касах навіть за годину до концерту можна було легко купити будь-які квитки (від 800 до 13000 гривень).

Знаючи характер Мадонни, організатори передбачали, що концерт може початися не о 19-й, а о 21-й.

Втім, Мадонна побила усі рекорди: змусила чекати себе 3,5 години!

"Мадонна, май совість!" - обурювалися на трибунах.

На сцену поп-королева не вийшла, а "виїхала" рівно о 22.30 з вівтаря, який відчинявся під звуки дзвону і крики "Oh my God".

За 2 години чого тільки не виробляла артистка. Вона імітувала статевий акт, розстрілювала свого партнера з автомата, грала на електрогітарі, п'ять разів переодягалася - у чоловічі костюми і чорні корсети.

Її концерт був схожий на якийсь театралізований перформанс. Балет танцював у протигазах, висів над сценою.

Не обійшлося і без стриптизу. 53-річна співачка скинула штани і продемонструвала свої сідниці.
Як відомо, на концерті у Римі на початку червня поп-діва також оголила сідниці

З публікою Мадонна спілкувалася мало, але влучно. Після однієї з пісень співачка у незвичній формі поцікавилася, чи подобається глядачам шоу: "Ох ...нно, пиз... ц".

На кілька хвилин народ в залі завмер у легкому шоці. А Мадонна, вочевидь, не зовсім розуміючи значення цього слова, повторила знову: "Ох…енно. Дякую".

На біс діва заспівала одну пісню і, побажавши надобраніч, спустилася під сцену на ліфті.

Одразу після київського концерту Мадонна повернулася до свого номера та відсипалася до обіду наступного дня. А потім полетіла приватним літаком до Москви, де виступатиме 7-го серпня.

А от фанатам довелося розплачуватися за отримане задоволення. Люди після концерту, який закінчився в 0.30, змогли роз'їхатися по домівках лише зі світанком.


Охочих виїхати було так багато, що жодна служба таксі не змогла надати машини, а приватники з центру до спальних районів довозили людей за 200-300 гривень.

До речі, у столиці співачка вперше відійшла від традицій і провела на півдоби довше, ніж в інших європейських містах свого світового туру, повідомляє "ТСН".

Також варто додати, що українська вишиванка, яку їй пошила дизайнер Олена Буреніна, так сподобалася менеджменту Мадонни, що ті пообіцяли, що вона обов'язково одягне її на один з концертів.
Помилковий заголовок — Vfljyyf yf rjywthns d Rb'ds gjrfpfkf lege
6 Серпня, 23:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день шахів

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Євдокія, Євфросинія, Лук'ян, Фома (Хома)