Настільна версія
мова | язык

Кароль читає реп з Потапом і Галкіним

6 Серпня, 23:49

Поділитися:

Невдовзі Тіна Кароль здивує публіку незвичайним номером. Разом із Потапом і Максимом Галкіним співачка збирається виконати реп-композицію. Такий сюрприз зірки готують до відкриття "Крим Мюзік Фест-2012".

Очікується, що цього року фестиваль відвідає удвічі більше зірок, аніж минулого. Свою присутність уже підтвердили Філіп Кіркоров, Крістіна Орбакайте, Григорій Лепс, Борис Моїсеєв, Валерій Леонтьєв, Наталка Могилевська, Віталій Козловський, Таїсія Повалій, Світлана Лобода та ін.

Відкриття фестивалю розпочнеться із вищезазначеного номеру Тіни Кароль, Потапа і Максима Галкіна, які і за сумісництвом стануть ведучими музичної події. Подейкують, до них приєднається світська левиця Катя Осадча.

"Минулого року на "Крим Мюзік Фест" номер Потапа і Насті з пародією на Софію Ротару і Аллу Пугачову був визнаний кращим і в Україні, і в Росії, тому від нас чекають чогось ще більш яскравого і епатажного, - коментує Потап. - Тим більше що в цьому році я буду на фестивалі і як продюсер, і як ведучий, і як виконавець. У всіх трьох іпостасях маю чим здивувати. Партнери у мене дуже круті - Максим Галкін, Катя Осадча та Тіна Кароль. Я імпровізатор і обожнюю вести програми з такими професіоналами! Не обіцяю ставити їм палки в колеса, але ставити в тупикові ситуації буду! "

Нагадаємо, "Крим Мюзік Фест" триватиме із 29 по 31 серпня.
Помилковий заголовок — Rfhjkm xbnf' htg p Gjnfgjv s Ufkrsybv

6 Серпня, 23:49

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день ДНК

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Давид, Зенон (Зинон), Іван