Настільна версія
мова | язык

Лорак: Треба мати двох дітей. Тож ми на цьому не зупинимося

3 Квітня, 16:05

Поділитися:

Співачка Ані Лорак та її чоловік-турок Мурат ще й первістка не народили, а вже говорять про друге маля. Лорак не збирається зупинятися на одному малюку, а стать дитини для них з чоловіком не важлива, як і її віросповідання.

Про це співачка розповіла в інтерв'ю "Московскому Комсомолцу".

"Ми навмисно не хочемо дізнаватися (стать дитини). Нехай буде сюрприз. До того ж і УЗД часом помиляється. Було дуже багато таких випадків у моїх подруг: вони купували візочки, пелюшки-сорочечки у блакитних тонах, а замість хлопчика з'являлася на світ дівчинка. Тож кого Бог пошле", - каже Лорак.

Як вже казала співачка, вони з чоловіком поки нічого не купували: ні одяг, ні ліжечко. І друзів багато, як допоможуть, і взагалі – які проблеми?! "Я і доньці, і синові буду рада. В ідеалі, звісно, треба мати двох. Тож ми на цьому не зупинимося", - запевнила Кароліна

Ані впевнена, що у вихованні дитини головне любов батьків. А ще зірка обіцяє:

"Постараюся не робити помилок тих батьків, які намагаються втілити свої нереалізовані амбіції у дитині. Важливо розуміти, що ця маленька людинка - індивідуальність".

Питання віри, яке для багатьох інтернаціональних сімей стоїть досить гостро, для Кароліни та її коханого турка не настільки важливе."Була така ситуація, коли я перед сном читала "Отче наш", а Мурат - якусь свою молитву. Ми перезирнулися і були дуже близькі в цьому відчутті: Бог один, і немає значення, якою мовою ти піднесеш йому молитву", - згадує один випадок співачка.

"Любов - наша релігія. І у нас з Муратом ніколи не стояло питання про те, щоб хтось змінив віру. Я, коли була у Стамбулі, із задоволенням та зацікавленням відвідала мечеть, Мурат в Україні заходить у православні храми", - каже артистка Тому в майбутньому проблема з віросповіданням дітей у пари навряд чи виникне, впевнена Лорак.

"Оскільки наші діти будуть жити в Україну, православ'я буде зручніше, хоча, якщо чесно, ми з чоловіком поки не обговорювали це питання", - коментує вона.

Наразі ж, як зізнається вагітна співачка, зараз вона щосили підковується знаннями. "І оскільки це мій перший досвід, студіюю відповідну літературу. Слава богу, зараз маса можливостей знайти потрібну інформацію і в Інтернеті, і на книжкових прилавках. Консультуюся з подругами, у яких є діти. Ну а взагалі, намагаюся насолоджуватися моментом", - зізнається Кароліна.

А поки, незважаючи на солідний термін вагітності, Лорак продовжує гастролювати. Правда, подорожує або на машині, або на поїзді - літаком уже не літає. Нагадаємо, пологи співачки, за чутками, відбудуться на самому початку червня.
Помилковий заголовок — Kjhfr^ Nht,f vfnb ldj[ lsntq/ Nj; vb yf wmjve yt pegbybvjcz

3 Квітня, 16:05

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день спортивного журналіста

Міжнародний день працівників кооперації

Сьогодні іменини святкують:

Іван