Дружина Кличка заспівала а капела
![](http://img.navsi100.com/news/20120912000231_241.jpg)
Дружина чемпіона світу з боксу Віталія Кличка - Наталія, - продемонструвала свої вокальні дані без музичного супроводу.
Під час розмови з журналістами Наталія виконала пісню "The Power of Love" а капела. Спочатку вона заспівала лише приспів, але пізніше виконала пісню повністю.
Під час розмови з журналістами Наталія виконала пісню "The Power of Love" а капела. Спочатку вона заспівала лише приспів, але пізніше виконала пісню повністю.
Помилковий заголовок — Lhe;byf Rkbxrf pfcgsdfkf f rfgtkf
Теги: Віталій Кличко, дружина
ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:
Онисим, Степан (Стефан)