Настільна версія
мова | язык

Топ-10 способів підвищити свій імунітет

4 Квітня, 18:53

Поділитися:

Золоте правило: імунітет має бути не надто сильним, і не дуже слабким. Ми пропонуємо кілька порад, які підвищать ваш імунітет і без допомоги ліків, - пише obozrevatel.com

1. Допомагайте іншим людям 
Як стверджують вчені і психологи, надаючи увагу і підтримку іншим людям, ми зміцнюємо імунітет. В організмі виділяються речовини, які стимулюють обмін речовин (психологи називають це самозадоволенням). На думку експертів, «контактна терапія» дуже важлива для нас - обійми, рукостискання також стимулюють активність Т-клітин, які виявляють і знищують шкідливі мікроорганізми. 

2. Слухайте музику 
Під час прослуховування улюблених музичних композицій, так само стимулюється імунітет. Часто буває, що улюблена музика для одного - роздратування для іншого, вихід простий - слухайте в навушниках і отримуйте задоволення. Під час прослуховування стимулюються ті ж самі центри мозку, як під час їжі або сексу. Експерти кажуть, що у людей, які грають на музичних інструментах або складають музику, імунні клітини мають більш високу активність. 

3. Позбавляйтеся від шуму 
Мало того, що це шкідливо для слуху, будь-який неприємний звук спричиняє м'язове напруження, спазми судин і порушення травлення. Дослідження довели, що послідовна робота в умовах шуму сприяє сплеску адреналіну і підвищений ризик серцево-судинних захворювань. Звук тривоги - сирена є одним з найбільш шкідливих звуків. 

4. Навчіться бачити красу 
Тривалість життя оптимістів у середньому на 12 років довша, ніж песимістів.  Похмурі та нервові люди, і ті, які знаходяться в постійному стресі, як правило, мають слабкий  імунний захист. Звичайно, негативізм повинен бути присутнім в людині, але іноді потрібно надягати «рожеві окуляри», тим самим можна збільшити свій позитивний потенціал, а отже й імунітет. 

5. Правильно харчуйтеся 
У пості, тіло починає виробляти гормони стресу. Якщо ви втрачаєте навіть один кілограм на тиждень, у вашому тілі буде різке зниження активності Т-клітин, які визначають шкідливі мікроорганізми і чужорідні клітини.

6. Найчастіше смійтеся 
Щирий сміх збільшує рівень антитіл та стимулює активність лейкоцитів. Було доведено, що перегляд комедій підвищує імунітет на молекулярному рівні. Сміх поліпшує кровообіг, покращує травлення, стабілізується тиск і знижує м'язову напругу. 

7. Напружуйте свій мозок 
Було показано, наприклад, що навіть гра в карти стимулює активність імунної системи. Мозок стимулює виділення відповідальних за планування, пам'ять, абстрактне мислення та ініціативу, що не дає організму розслабитися, підтримуючи його тонус. 

8. Більше рухайтеся 
Регулярні помірні фізичні навантаження здатні мобілізувати захисні сили організму і підвищити активність лейкоцитів. Але не перестарайтеся, бо великі навантаження може спровокувати розвиток синдрому хронічної втоми. 

9. Навчіться розслаблятися 
Стрес в організмі виробляє гормони кортизолу та адреналіну, які знижують імунітет. Тому часто під час іспитів, при наявності частих конфліктів на робочому місці або інших проблемних ситуаціях, людина більш легко стає жертвою застуди чи грипу. Якщо ви регулярно релаксуєте (медитація або аеробіка), ви можете зняти стрес і зміцнити свій імунітет. 

10. Сон в повній темряві 
Тільки в повній темряві в організмі людини може вироблятися достатня кількість гормону мелатоніну. Це запобігає багатьом захворюванням. Навіть слабке світло вуличного ліхтаря може припинити виробництво достаньої кількості мелатоніну.

Помилковий заголовок — Njg-10 cgjcj,sd gsldbobnb cdsq sveysntn

4 Квітня, 18:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аполлоній, Дорофей, Ігор, Костянтин, Леонід, Маркіян, Федір