Настільна версія
мова | язык

Руслана відчула творчу свободу та зважилась на кардинальну зміну іміджу.

6 Квітня, 11:37

Поділитися:

Цими днями співачка взяла  участь у одному з найпопулярніших шоу країни. Руслана довела, Дикі танці не просто проект, а стан душі.

 «У багатьох людей Руслана асоціюється с шкірою, бубнами та батогами. Своїм новим іміджем, проектом я хочу змінити ставлення людей до себе та показати, що справжня шалена енергія в середині, у самому серці.

 Вона абсолютно не залежить від того,  у що ти вдягнений або якого кольору у тебе волосся. Співаєш ти повільну пісню або запальну швидку».

 Крім нового стилю співачка ще раз нагадала, що досконало володіє грою на барабанах. «В мене великий досвід гри на ударних інструментах. Отримую надвичайне задоволення граючи на них.

 Потрапляю у нірвану. Відчуваю себе вільною, шаленою. Віддаю всю себе. Доречі соло на барабанах, яке ви чуєте у «Wild Dance», граю саме я. В цей раз підготуватися до виступу мені допомагав мій добрий знайомий – Вільчик Ярослав. Неперевершений барабанщик». Співачка зізнається, що відчуває творчу свободу і готова піти на кардинальні та шокуючі зміни у творчому житті.

Наразі Руслана закінчує роботу над новим синглом та збирається презентувати нову відео роботу. «Це направду нова Руслана. Чекали на мене? Ось і дочекалися. Тримайся, країно! Буде гаряче».
Помилковий заголовок — Heckfyf dslxekf ndjhxe cdj,jle nf pdf;bkfcm yf rfhlbyfkmye pvsye svsl;e/

6 Квітня, 11:37

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків