Настільна версія
мова | язык

Кастинг до "ВІА Гри": Як Мейхер трясла цицями

17 Жовтня, 21:40

Поділитися:

Днями співак Микола Басков у ролі телеведучого показав телеглядачам смішні кадри з кастингів до гурту "ВІА Гра". На відео можна помилуватися, як сміховинно на пробах трясла грудьми Надія Мейхер-Грановська і крутила дупою Віра Брежнєва, тоді ще Галушка.

Відео з кастингів до популярного жіночого колективу показали у передачі "Домашнє відео зірок" на каналі MTV, пише "Экспресс-газета".

За мінливим складом найсексапільнішої групи України та Росії встежити складно. Щойно вивчиш ім'я нової солістки - дивишся, а вона вже вискочила заміж, і Костянтин Меладзе шукає їй заміну.

При цьому голос для претенденток до "ВІА Гри" має далеко не першочергове значення: головне - приваблива зовнішність. Саме над цим і познущалися Микола Басков і редактори програми, оприлюднивши сміховинне відео кастингів групи.

У ролику є кадри зовсім молоденької Надії Мейхер, яка прийшла на прослуховування у відвертій білій маєчці, яка підкреслила її безрозмірні груди.

Віра Брежнєва ж, навпаки, обрала чорну міні-сукенку з глибоким декольте. При цьому майбутня зірка (тоді ще Віра Галушка) так сексапільно крутила попою, що продюсери відразу вирішили, що дівчина їм підходить.

Чорненька Меседа Багаутдінова прийшла на кастинг у дивному вбранні, що складається з купальника, мереживних бриджів та хутряних чобітків, які виглядали, наче ноги Йєті.

А Ользі Корягіній в руку замість мікрофона сунули викрутку. І правда - навіщо дівчатам мікрофон, все одно на пробах вони співали під фонограму.

До слова, відеоролики кастингів головних зірок "ВІА Гри" Віри Брежнєвої та Надії Мейхер свого часу вже демонстрував у телеефірі Андрій Малахов. Причому якщо в програмі Баскова звук відео зволіли приглушити - мабуть, щоб не ганьбити дівчат остаточно, то Малахов показав справжні вокальні дані майбутніх зірок.
Помилковий заголовок — Rfcnbyu lj @DSF Uhb@^ Zr Vtq[th nhzckf wbwzvb
17 Жовтня, 21:40

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот