Настільна версія
мова | язык

Гурт TFC на дельтаплані через океан!

7 Квітня, 12:13

Поділитися:

Гурт Сашка Ксенофонтова TFC незабаром презентує нове відео на пісню «Перший день весни». Щоб реалізувати ідею кліпу, знімальна група піднялася на високу гору у передмісті Києва, де потоваришувала із дельтапланеристами і відчула творчість політ з усіх можливих боків.

«Нам дуже пощастило з погодою, і ми на усі 100% відтворили настрій пісні. В ній багато сонця, неба і весни. Це момент, коли настає неминучий, довгоочікуваний день, і щось стається або відбувається, як вперше», - коментує лідер гурту Сашко Ксенофонтов.

Гітаристи TFC Джон та Влад, який, доречи, тепер працює під  псевдонімом Jack Spade, знімалися кожен у себе вдома, у Львові та Лос-Анджелесі. Зібратися разом музикантам не дозволив напружений творчий графік кожного «чайника».

Сашко зараз активно займається новим проектом своєї дружини , співачки Руслани, яка нещодавно презентувала свій новий творчий імідж у шоу–проекті «Майданс».

Джон щойно завершив співпрацю із регбійним клубом «Сокіл», для якого разом із «Піккардійською терцією» написав неформатний гімн. На думку музикантів, регбі – це такий же неформат у спорті, як і рок-н-рол у музиці.

Влад не зміг навіть вирватися до України. Практично весь свій час він зараз спрямовує на роботу над написанням нового саундреку до фільму з Мелом Гібсоном. Але попри всі неспівпадіння у робочом у графіку, TFC все ж вирішили створити ще один хіт через океан.

Про TFC  
Сашко Ксенофонтов -- фронт-мен та незмінний вокаліст гурту TFC, відомий український продюсер, чоловік співачки Руслани (Київ). 

Олег Сук, більш відомий як Джон, -- натхненник та незмінний бас-гітарист TFC, композитор, басист гурту «Мертвий півень», клавішник гурту «Горгішелі», ініціатор музично-мистецьких проектів «Є» та «Але час, як ріка» (Львів). 

Володимир Дебрянський (Vlad) -- лід-гітара TFC, відомий гітарист та композитор. Продюсер та виконавець, автор проектів Sun in Capricorn та Vladosphere (Лос-Анджелес). 

Всіх цих людей на початку 90-их об'єднав «Клуб шанувальників чаю» або Tea Fan Club, звідки і виникла абревіатура TFC. Саме 20 років тому «Чайники» зарекомендували себе надзвичайно потенційним і неординарним молодим проектом, що епатував публіку на альтернативних фестивалях «Вивих» та популярній «Червоній руті». 

Але згодом, коли швидкоплинна мода змінила смаки і тренди в сучасній українській музиці, арт-рок перетворився на «атавізм», група спокійно без конфліктів та непорозумінь припинила існування, та кожен з музикантів пішов своїм шляхом. 

Сашко Ксенофонтов стає продюсером своєї дружини, на сьогодні найуспішнішої та найвідомішої української поп-виконавиці у світі Руслани Лижичко. Влад Дебрянський переїжджає до Штатів, закінчує Берклі, стає відомим гітаристом, музика якого у власному виконанні потрапляє в Billboard Top 100. В категорії модерн-джаз Дебрянський співпрацює з відомими джаз- та поп-проектами, випускає власні інструментальні альбоми Sun in Capricorn та Vladosphere, бере участь у записі відомого хіта Katy Perry "I kissed a girl". 

Джон ініціює авторські проекти «Є», «Але час як ріка», грає в якості басиста в гурті «Мертвий півень» та в якості клавішника в гурті «Горгішелі». Пише власну музику. У 2009 році на відстані десятків тисяч кілометрів між Києвом, Львовом та Лос-Анджелесом відбувається віртуальне відродження «Клубу шанувальників чаю», яке музиканти називають триб'ютом.
Помилковий заголовок — Uehn ЕАС yf ltkmnfgkfys xthtp jrtfy!
7 Квітня, 12:13

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний День обіймів

Сьогодні іменини святкують:

Анастасій, Антон, Антонін, Василиса, Георгій, Григорій, Омелян, Ілля, Сидір, Юліан