Настільна версія
мова | язык

ACCEPT у Києві 13 листопада!

1 Листопада, 16:32

Поділитися:

Цей логотип ми малювали на шкільних партах, на огорожах і в ліфтах, а деякі з нас ввібрали цю музику з молоком матері... 
Легендарні тевтонські металісти ACCEPT вперше приїжджають в Київ!

 Неймовірна музична подія чекає усіх істинних любителів хеви-метал музики.

Один з найяскравіших представників цього жанру, група, яка внесла величезний внесок у розвиток і популяризацію важкої музики у світі - ACCEPT, 13 листопада 2012 р. в столичному залі Stereo Plaza відіграє своє найпотужніше шоу, що складається з найкращих хітів. Також, будуть зіграні нові пісні з останнього, тринадцятого студійного альбому "Stalingrad", що побачив світ 18 січня 2012 року.

ACCEPT - німецька група, особливостями музики якої є оригінальний вокал, щільність і насиченість звуку, мелодійність і віртуозність гітарних соло, які з перших риффів проникають в організм, залишаючись там з металевим присмаком крові у роті, а також загальною агресивністю іміджу. Відверто брутальна, агрессивно-ритмічна основа, у поєднанні з хард-роковою, частенько пронизаною класичними ходами, мелодикою гітарної партії і унікальним вокалом, визначають стиль групи, який також називають "тевтонський рок".


Тріумфальне повернення королів хеві-метал відбулося, але про їх реальну силу можна тільки здогадуватися! Хто б міг подумати, що після такої успішної кар'єри, яка була у ACCEPT в 80-х (роки розквіту важкого напряму музики), після більш ніж 10-річної відсутності на сцені ці хлопці зможуть не просто "згадати молодість", а записати comeback-альбом, який став найуспішнішим за усю кар'єру групи, і "відкатати" солідний тур.

Перший після великої перерви альбом "Blood of the Nations"(2010) був записаний з новим вокалістом Марком Торнілло і змусив усіх скептиків викинути білий прапор. Диск був названий "альбомом року" багатьма виданнями і шанованими критиками, а його позиції в європейських чартах стали кращими за усю кар'єру групи.

Але на що ще здатні ці хлопці?! 

Справжнє одкровення Вас чекає в листопаді 2012-го, і це можна стверджувати з упевненістю! Група з'явиться на київській сцені зі своїм новим альбомом "Stalingrad". Це той окремий випадок, коли мова заходить про Сталінград, а вам хочеться бути в перших рядах.
 Будьте там! 13 листопада в "Stereo Рlaza" Вас чекають нові пісні ACCEPT і усі класичні хіти.
Помилковий заголовок — ФССУЗЕ e Rb'ds 13 kbcnjgflf!
1 Листопада, 16:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День Збройних Сил України

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Макар, Митрофан, Олександр, Федір