Настільна версія
мова | язык

Ріанна і Lady Gaga вдяглися в костюми марихуани

5 Листопада, 21:58

Поділитися:

Скандальні співачки Ріанна та Lady Gaga відсвяткували Хелловін в оригінальних костюмах. Артистки, не змовляючись, нарядилися у королев канабісу.

Ріанна спершу з'явилася на вечірку з нагоди Хелловіну в Голлівуді в чорній химерній сукні. Та згодом співачка перевдяглася у вбрання, схоже на "наречену марихуани", пише "Еxaminer".

На Ріанні була коротенька зелена сукня зі шлейфом, зелені панчохи та зелена фата. У руках зірка тримала букет з марихуани.

Ріанна в образі "нареченої марихуани"

Очевидці вечора стверджують, що Ріанна була в компанії свого колишнього коханця Кріса Брауна.

Інша епатажна співачка Lady Gaga також обрала на Хелловін вбрання марихуани.

Зірка, яка полюбляє курити травичку під час концертів, святкувала моторшне свято у досить відвертому вигляді, пише "The Daily Mail".

26-річна Gaga була фактично у самій лише зеленій прозорій сукні. Адже груди артистки ледь прикривали два зелених листочка канабісу.

Для більшої схожості з марихуаною, співачка пофарбувала волосся у зелений колір. На додачу Lady Gaga вдягла корону з листям травички та стисла у зубах величезний косяк.

Фото у такому карнавальному костюмі зірка виклала на своєму блозі.

"Отже я була травичкою на Хелловін. Це найкращий з моїх костюмів і такий веселий. Його високість Королева коноплі", - написала Gaga під фото.

Нагадаємо, Lady Gaga любить епатувати своїм вбранням. Артистка запросто може вдягти на себе сукню з сирого м'яса, або ж залізти у гігантську м'ясорубку.
Помилковий заголовок — Hsfyyf s Дфвн Пфпф dlzukbcz d rjcn.vb vfhb[efyb

5 Листопада, 21:58

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день донора крові

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Денис, Устин, Харитон