Настільна версія
мова | язык

Ані Лорак переслідує творча криза

25 Листопада, 18:16

Поділитися:

Ані Лорак, без сумніву, належить до найбільш продуктивних співачок укрліаїнського шоу-бізнесу. Кароліна регулярно тішить прихильників новими відеороботами, їздить на гастролі, встигає відвідувати чимало світських вечірок і зніматися для глянців.

Цього разу Кароліна дала інтерв'ю українському виданню "Единственная" і розповіла, що у неї частенько бувають творчі кризи.

"Я жива людина, і бувають усілякі творчі кризи, - каже Лорак. - Нічого не відбувається тільки у тих людей, які взагалі нічого не роблять. В першу чергу живі концерти - це фізичне навантаження, дві години рухатися по сцені. Я дарую свою позитивну енергію глядачам. Після кожного концерту втомлююся шалено. Але проходить доба, і я прокидаюся в кімнаті, яка потопає у квітах, згадую вчорашні овації та оплески, і хочеться знову це почути і пережити".

Але знімає стрес Кароліна з допомогою сім'ї.

"Для мене відпочинок - це час у колі сім'ї, з моєї донечкою, з моїм чоловіком. Коли ми разом вдома, не важливо, що ми робимо - їмо, граємо, дивимося мультики, я черпаю сили з аури любові. Я вважаю, що тільки в сім'ї людина може розкрити свій талант".
Помилковий заголовок — Fys Kjhfr gthtcksle' ndjhxf rhbpf

25 Листопада, 18:16

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день прав людини

Всесвітній день футболу

Сьогодні іменини святкують:

Всеволод, Гаврило, Роман, Яків