Настільна версія
мова | язык

Ярослав Малий презентує дебютний альбом

26 Листопада, 22:29

Поділитися:

Вже вдруге сольний проект Ярослава Малого - соліста група TOKiO збере столичну публіку.
Артисти готують презентацію дебютного альбому під назвою «Мачете», який був записаний у цьому році у співпраці зі шведським саунд-продюсером Мартіном Ландквістом, відомим по роботі з такими командами, як A-Ha та Cardigans.

Одинадцять композицій, які увійшли до платівки, Ярослав Малий називає щоденником двох прожитих років. Кожен трек - особлива історія. І історія, звичайно ж, про кохання.

Ярослав Малий, соліст групи «МАЧЕТЕ»: Любов - це діамант, у якого є величезна кількість граней. І в залежності від того, наскільки вони ідеально створені, залежить і його краса і блиск. Любові не буває більше або менше. Буває тільки відчуття.

Нагадаємо, «МАЧЕТЕ» - сольний проект соліста групи TOKiO і засновника лейбла Machete Records Ярослава Малого, заявив про себе навесні 2011 року, коли в мережі з'явився кліп на трек «Ніжність». Дебютне відео «МАЧЕТЕ» не раз називали «Інтернет-феноменом» і «Відео року», а сумарна кількість переглядів кліпу на сьогоднішній день перевалило за 20 мільйонів. За рік існування група встигла виступити на найбільших майданчиках СНД, взяти участь в турі Red Rocks, виступити в Лондонському Russia Park. А нещодавно проект «МАЧЕТЕ» був номінований на премію Europe Music Awards.

«Любов-мачете, рубай любов'ю все це!»
Не пропустіть великий сольний концерт «МАЧЕТЕ», який відбудеться
29 листопада в Crystal Hall!
Помилковий заголовок — Zhjckfd Vfkbq ghtptyne' lt,.nybq fkm,jv

26 Листопада, 22:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День Конституції України

Сьогодні іменини святкують:

Августин, Григорій, Єфрем, Касіян, Федір