Білик чекає Нового року, щоб почати нове життя
![](http://img.navsi100.com/news/20121205175903_241.jpg)
Співачка Ірина Білик вже будує грандіозні плани на наступний рік. Вона зізналася, що її в наступному році очікують зміни.
- Я дуже чекаю Нового року, - зізналася Ірина. - Думаю, в 2013-му моє життя кардинально зміниться. Я більше ніколи не буду сумувати, а життя стане схожим на казку.
Можливо, Білик натякає на зміни в особистому житті, адже нещодавно її бачили в компанії її колишнього чоловіка Андрія Оверчука - пише stars.glavred.info.
- Я дуже чекаю Нового року, - зізналася Ірина. - Думаю, в 2013-му моє життя кардинально зміниться. Я більше ніколи не буду сумувати, а життя стане схожим на казку.
Можливо, Білик натякає на зміни в особистому житті, адже нещодавно її бачили в компанії її колишнього чоловіка Андрія Оверчука - пише stars.glavred.info.
Помилковий заголовок — <skbr xtrf' Yjdjuj hjre? oj, gjxfnb yjdt ;bnnz
Теги: Ірина Білик, Новий рік
ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:
Онисим, Степан (Стефан)