Настільна версія
мова | язык

Секрет здоров'я чоловіка в правильному харчуванні

7 Грудня, 00:17

Поділитися:

Здоров'я та потенція чоловіка залежать не стільки від рівня медицини, хоча це теж важливо, але головним чином від того, як він живе, в якому екологічному середовищі знаходиться, яку воду п'є, яку вживає їжу, а також з ким спілкується, який в нього психологічний стан, тощо.

Так вважає академік Української технологічної академії, Президент Всеукраїнської міждисциплінарної асоціації «Чоловіче здоров'я», лікар сексолог-андролог Юрій Засєда.

Сам експерт каже, що займає жорстку позицію щодо того, як має харчуватись чоловік, який хоче жити довго та повноцінно.

«Чоловіку в будь-якому віці, звичайно, в різних пропорціях, необхідне звичайне здорове харчування. Інша справа, що не всі чоловіки знають, що таке здорове харчування, яке подовжує життя і робить його якіснішим», - каже Засєда.

Він пропонує повністю виключити з раціону пшеницю, включаючи хліб, макаронні вироби та навіть спагетті високої якості. Лікар також рекомендує виключити жирне м'ясо, в першу чергу свинину, і наставляє нічого не смажити та по можливості обмежити солодке.

«Звичайно, допускається з'їсти щось смачненьке, але в невеликих кількостях. Рекомендую обмежити навіть солодкі фрукти, якщо талія у чоловіка більше 94-х см - диню, кавун. Обмежити тимчасово, поки метаболізм [обмін речовин - прим. автора] не прийде в норму», - говорить Засєда.

Щоб харчуватись здорово, експерт радить їсти рибу, особливо морську, та інші морепродукти, а також овочі в будь-якому вигляді: свіжі, варені, парені, гриль - тільки не смажені. Потрібно їсти кисломолочні продукти та сир (в разі порушень метаболізму бажано знежирений). Корисні різноманітні горіхи в невеликих кількостях. Також кожному чоловіку рекомендується щодня з'їдати по десять ядер волоських горіхів - у волоських горіхах достатня порція Омега 3 жирних кислот. Так само корисні не солодкі фрукти.

Можна вживати й біле м'ясо, але курка повинна готуватися та з'їдатись без шкірки, розповів лікар-сексолог.
Помилковий заголовок — Ctrhtn pljhjdэz xjkjdsrf d ghfdbkmyjve [fhxedfyys

7 Грудня, 00:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День боротьби з деградацією екосистеми

Сьогодні іменини святкують:

Микола, Христофор