Настільна версія
мова | язык

Навроцька представила свою колекцію одягу

7 Грудня, 20:58

Поділитися:

Дизайнерка, стиліст, фотограф і режисер Ольга Навроцька представила нову колекцію власного бренду. На презентацію "Inspired by Ukraine" 5-го грудня подруга Могилевської зібрала у ресторані своїх друзів і клієнтів.

"Ідею колекції я виношувала вже кілька років. Я люблю Україну, мене надихає у ній все - від природи до княгині Ольги. Тож моя колекція - це асоціації та відчуття від нашої батьківщини", - розповіла про проект Навроцька, пише "Bestin.ua".

Як зазначає "Main People", нова колекція Ольги не сезонна, а тематична. Для неї характерне використання ручної вишивки.

Для гостей показу було підготовлено цілу виставу під музичний супровід з міксу народної української та ультрасучасної музики.

Так само у показі разом із сукнями були представлені прикраси, спеціально розроблені для колекції дизайнером Тетяною Мітус.

В рамках заходу Ольга Навроцька також представила капсульну колекцію футболок з відомими особистостями, чиє коріння пов'язане з Україною (Спілберг, Сікорський, Ленні Кравітц, Амосов, Корольов тощго).

Подивитися на те, з чим у Навроцької асоціюється Україна, прийшли її друзі, приятелі і за сумісництвом клієнти: Маша Єфросиніна, Наталія Могилевська, Борис Апрель, Юлія Кавтарадзе, Лілія Подкопаєва, Жанна Бадоєва, Василіса Фролова, Валід Арфуш і Ліда Петрова, Маша Манюк, Бічола Тетрадзе, Вікторія Гресь та багато інших.

Також підтримати Ольгу прийшов її коханий фронтмен гурту "ТНМК" Олег Фагот Михайлюта. Він, за її зізнанням Олі, зробив свій музичний внесок у підготовку до її показу.
Помилковий заголовок — Yfdhjwmrf ghtlcnfdbkf cdj. rjktrws. jlzue

7 Грудня, 20:58

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День пожежника

День пам'яті героїв Крут

Сьогодні іменини святкують:

Максим, Неон, Петро