Настільна версія
мова | язык

NASA: Кінця світу не буде!

17 Грудня, 23:01

Поділитися:

Стурбовані прийдешнім апокаліпсисом? Нове відео від NASA заспокоює нерви, посилаючись на те, що всі ці спекуляції - всього лише помилки. Фахівці упевнені, що в п’ятницю, 21 грудня 2012 року, кінця світу не буде. Як пояснення приводиться ролик під назвою «Чому вчора життя на Землі не припинилося?», публікація якого була запланована на 22 грудня, проте з’явився в інтернеті набагато раніше.

Як правильно відзначають заслуговуючі довіри фахівці, всі теорії про кінець світу із самого початку засновані на серйозних помилках і помилкових уявленнях. 21 грудня 2012 року закінчиться лише тривалий цикл числень, проте немає ніяких підстав вважати, що саме цього дня наступить кінець світу. Як приклад приводиться порівнянням з настінним календарем на кухні, який після 31 грудня не припиняє свого існування.

Ролик був опублікований після того, як NASA провело зустріч в Google+ Hangouts, в ході якої обговорювалася злободенна тема. Один з фахівців в ході зустрічі заявив, що ніякі астероїди, комети або планети-ізгої не загрожують Землі. Якби це було так, то ми з вами вже спостерігали б їх в небі. Крім того, твердження про те, що навколоземна атмосфера піддасться могутньому опромінюванню в результаті сплеску сонячної активності не відповідає дійсності.
Помилковий заголовок — ТФЫФ^ Rsywz cdsne yt ,elt!
17 Грудня, 23:01

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мануйло, Федосій