Настільна версія
мова | язык

Кіркоров став жінкою

19 Грудня, 00:17

Поділитися:

Російський поп-король Філіп Кіркоров здивував світську тусівку своїм образом на балі-маскараді. Співак вирядився жінкою, чим викликав справжній фурор серед колег.

Про це пише "Экспресс-газета".

Днями у Москві відбувся щорічний бал-маскарад, який влаштовує одна велика компанія. На захід прибув майже весь російський бомонд у цікавих костюмах.

Втім, так званим цвяхом вечора став Філіп Кіркоров в образі жінки.

Причому артист власноруч виклав фото себе у Twitter, щоб шанувальники змогли оцінити його спритність і сміливість у виборі костюмів.

Спочатку співак перевтілився у кота: яскравий каптан чорно-червоного кольору, поверх якого виконавець надів довгий хутряний жилет. Завершували картину грайливі вушка і намальовані вусики.

Другий образ Кіркорова – жінка у сукні, що нагадувала циганську - викликав величезний ажіотаж. На голову співак одягнув чорну перуку з великим пучком на верхівці.

Цікаво, що Філіп не забув про намиста, накладні груди та яскравий мейк-ап.

На думку багатьох гостей, Кіркоров уособлював спекотну циганку, а його маскарадний костюм став мало не головною прикрасою вечора.
Помилковий заголовок — Rshrjhjd cnfd ;syrj.

19 Грудня, 00:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків