Настільна версія
мова | язык

Тіна Кароль та Катя Осадча побували на німецькому різдвяному ярмарку

23 Грудня, 21:15

Поділитися:

Яку сімейну таємницю розкриє співачка у програмі «Світське життя»?

Приводом для поїздки став Новий рік, який ось-ось настане. Свято на порозі, а подарунки ще не придбані. Тому Тіна і Катя з ентузіазмом відправилися до Кельна- на площу біля одного з найграндіозніших католицьких соборів Європи. Саме там щороку проходить один з найяскравіших ярмарків світу.

Мандрівниці ретельно підійшли до вибору презентів. Синові Веніаміну Тіна Кароль купила солодощі. Не обійшла вона увагою і своїх підопічних по шоу «Голос. Діти», придбавши для них новорічні пряники та смішні муфти і шапки у вигляді ведмедиків.

На ярмарку дівчатам зустрівся справжній Дід Мороз, з яким співачка встигла не лише сфотографуватися, але й трохи пофліртувати!

Трохи зголоднів, Тіна і Катя віддали належне ароматному глінтвейну і справжнім німецьким сосискам.

Там, де смачне частування - там і пісні! Просто посеред святково прикрашеної площі Тіна заспівала українські щедрівки!

Після святкових розваг та двох глінтвейнів, Катя Осадча почала розпитувати Тіну Кароль про особите життя. Рік, що минає, виявився надзвичайно складним для співачки. Спочатку її шлюб із продюсером Євгеном Огіром був під загрозою, а потім виникли обставини, завдяки яким кохання Тіни до Євгена спалахнуло з новою силою.

- Наше весілля починалося з дивних знаків. У мене під час вінчання загорілася фата, а ще напередодні в хімчистці загубили мою весільну сукню, - згадувала вона. - Але це мене тільки розсмішило. Я була закохана і на прикмети не звертала уваги. Та що там - зараз я закохана ще більше!
Помилковий заголовок — Nsyf Rfhjkm nf Rfnz Jcflxf gj,edfkb yf ysvtwmrjve hspldzyjve zhvfhre

23 Грудня, 21:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Костянтин, Кузьма, Михайло