Настільна версія
мова | язык

НеДіля розповів про "український жлобізм"

11 Квітня, 21:07

Поділитися:

Колишній учасник гурту "ТНМК" Едуард Приступа, якого усі знають як НеДілю, розповів про те, як йому довелося червоніти за батьківщину перед британськими колегами.

Це сталося, коли бас-гітарист британської групи "Porcupine Tree" Колін Едвін завітав до Києва на запрошення Едуарда. Вони разом мали записати відео на спільну пісню, але усе сталося не так, як гадалося.

Про те, як "український жлобізм" налякав британця та зіпсував враження від України НеДіля написав у своєму Live Journal.

За словами НеДілі, співпраця з Коліном Едвіном виявилася дуже плідною. У них набралося матеріалу майже на цілий альбом. Тому британець вирішив завітати до Києва для спільних репетицій.

"Культурна", так би мовити, програма складалася з спільних репетицій, на яких ми усе створене в інтернеті втілювали в життя, спільного концерту в "Бочці" на Подолі і, власне , зйомок кліпу", - пише екс-учасник "ТНМК".

Сюжет ролика був запланований документальний і мав складатися зі зйомок на репетиції, в клубі, виступів та синхронів. Знімальний процес мав тривати 2 дні.

"Третій знімальний за планом мав пройти на природі... Повинен був! Якби не всюдисущий український жлобізм", - продовжує розповідь музикант.

Знімальна група і артисти виїхали на зйомки до Вишгорода.

"Усе красиво, природа, набережна, "київське море" чи як там його називають... У небо піднявся маленький гелікоптер з камерою для того, щоб відобразити проходки, проспівування, панораму тощо", - описує НеДіля.

І тут раптом "сюрприз".

"Через кілька хвилин після початку зйомок пролунав галас, тріск і команда опинилася в оточенні озброєних людей, автомобілів ДАІ, СБУ, прокуратури, міліції тощо. Виявляється, десь в 10 км від місця зйомок начебто знаходиться дача нашого президента і тут нібито знімати заборонено!!! І якісь там радари зафіксували непізнаний літаючий об'єкт... І надійшов дзвінок зверху... Приїхало близько 10 авто!!!" – розповідає музикант.

Розбірки тривали 3 години. На учасників знімального процесу, за словами НеДілі, кричали, їх фотографували та навіть хотіли взяти відбитки пальців.

"Сканували паспорти і ще щось там уточнювали... Вислужувалися наповну!!! Жінки-міліціонери в міні-спідницях, з насінням та цигарками, все як годиться))) ... Вертольотик забрали... Хотіли забрати і британського музиканта... Загалом ставилися, як і прийнято ставитися у влади в Україні до людей, як до нічого не вартих свиней..." – пише співак.

"Все б нічого, нам звично, міліція і даїшники - особлива каста... але, було дуже соромно перед Едвіном, якому ніяк не вдавалося пояснити, що ж поганого вони зробили?" – обурюється він.

Втім, на цьому пригоди НеДілі та Едвіна не закінчилися. Українець запропонував британцю проїхатися Хрещатиком та подивитися центр міста.

"Нас чомусь зупинили працівники ДАІ… Мене звинуватили у крадіжці автомобіля!!!! І дуже довго обстежували моє авто... Щось там шукали, звіряли, уточнювали. Скандалити не було ні сил, ні часу, Колін був втомлений, і йому хотілося скоріше потрапити додому, щоб зібратися на літак", - пише музикант.

"Врешті-решт даішник виголосив наступне, цитую дослівно: "Ось коли автомабіль не дай-шо угонят, ви кажите, шо ми - даішники - підараси, а як шо, так і нічого", - переповідає НеДіля.

На репліку правоохоронця музикант зауважив, що ДАІ кришує тих, хто краде автівки, тому у країні вирує бандитизм.

"На що даїшник, покликавши напарника, сказав, повернувшись кудись убік: "Чуєш, ось той каже, шо ми кришуємо тих, хто вгоняе машини ... вабще п*здєц якийсь, каже, шо ми кришуємо, ну це ульот", - цитує музикант.

За словами НеДілі, його британський колега дуже здивувався нашій міліції і не зрозумів, чому у нас так принижують музикантів.

"А ще його повеселили дороги... На київських купинах він посміхався і говорив, як після війни, як після бомбардування", - додає музикант.

"Він полетів, але, обіцяв повернутися... Чи повернеться, не знаю... Але, ми все одно будемо продовжувати дописувати альбом, якось склеїмо відео-кліп... Це одвічно українське "якось склеїмо", - підсумував НеДіля.

У пост скриптумі виконавець додав: "Мені стало вкотре соромно за Україну... Добре, що іноземний музикант не знає мову і не чув, що співробітник ДАІ, не те що українською, російською розмовляти не вміє".
Помилковий заголовок — YtLskz hjpgjdsd ghj @erhfїycmrbq ;kj,spv@

11 Квітня, 21:07

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День машинобудівника

Міжнародний день перекладача

Сьогодні іменини святкують:

Віра, Зинон (Зенон), Ілля, Любов, Надія, Софія