Настільна версія
мова | язык

МУРАКАМІ готують новий альбом «Моя» і кліп «про весенний бред»

15 Квітня, 00:56

Поділитися:

Гурт МУРАКАМІ з Казані, учасники «Нової Хвилі», автори саундтреку до фільму Сергія Безрукова «Найреальніша казка», готують новий альбом. Вже знято кліп на чільну пісню «Бред», монтаж якого буде закінчено у квітні режисерами Денисом Гусєвим і Денисом Матвєєвим.

«Моя» − так буде називатися четвертий альбом МУРАКАМІ, про назву якого довго точилися суперечки, як і про те, які пісні повинні у ньому звучати. Досі залишається під питанням, як «маринувати» одну з пісень. Але вже зовсім скоро ці чарівні 11 треків-щасливчиків з'являться у саунд-продюсера Саші Бурого з київської студії «211» і альбом буде готовий.

Його реліз стане можливим завдяки акції на порталі краудфандінга start.planeta.ru , де вже зібрано половину необхідної суми, що означає, що проект вже відбувся. Відкрита система попередніх замовлень майбутнього альбому на сайті гурту. Акціонери «Планети.ру» отримають альбом і все що належить їм по акціях в першу чергу.

«Наша любов тепер живе на планеті Муракамі, у якої є свій «Бред», де «Андеграундная тётя» посміхається з чашкою каркаде, в якій є «Догвиль» і «Телевизор»,«Секрет» і є свій «Маринад» кохання. І ми раді, що нарешті скоро усім цим поділимося. І як чудово розуміти, що вже написані нові пісні, для нового альбому! Дякую всім, хто з нами!»
Діляра Вагапова, вокалістка МУРАКАМІ

За минулий рік у гурті з'явився новий клавішник Антон Кудряшов і нове звучання, у солістки Діляри Вагапової народилася дочка, а у Києві був записаний альбом, на багато пісень з якого вже зняті кліпи. Нещодавно створена пісня для дуету з відомим рок-колективом, що прозвучить трохи пізніше.
Помилковий заголовок — VEHFRFVS ujne.nm yjdbq fkm,jv «Vjz» s rksg «ghj dtctyybq ,htl»
15 Квітня, 00:56

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин