Настільна версія
мова | язык

ТаРута зняла кліп на веснянку «Бором-бором»

18 Квітня, 16:23

Поділитися:

Казковий, героїчний, напівмальований, в якому добро перемагає зло – новий кліп на веснянку «Бором-бором» від гурту ТаРута, режисера Тараса Химича та ілюстратора і музиканта Юрка Журавля.

Відео знімали у мальовничих Карпатах, поблизу села Кам’янка, прямо біля джерела живої води. Хтось так і написав поряд – «жива вода». Тарас Хімич зізнається, що випив дві-три склянки і працював день і цілу ніч, зовсім не втомлюючись. Так само легко від поганяв гурт о шостій ранку по водах холодної річки, а фронтмена Їжака додатково по горах. Для киян ці динамічні зйомки були стресом, але всі отримали потужний заряд природного адреналіну і, здається, стали ще здоровішими. Тиждень крепатури минув безслідно, проте спогади гріють досі, як вогонь, біля якого знімали і спали. Можливо вони зігрівають і нічну гостю лисицю, що діловито чавкала поряд, крадучи плов у гурту – їла м’ясо, а рис відкидала. Навіть коли її застукали і присвітили ліхтариком, вона і оком не кліпнула, продовжуючи свою трапезу.

Тарас Химич, режисер «Бором-бором»
«Я хотів побачити фольковий кліп по-іншому, помістити етно у природне, натуральне середовище. Вийшла казка.»

Картинки до весняного етно-диско створив лідер гурту Ot Vinta Юрко Журавель, знаний як чудовий художник-ілюстратор, автор книги для дітей «Мазепа. Крок до правди». Так само опинившись в екстремальних умовах за строками, Юрко малював на колінцях у гастрольному бусі.

Юрко Журавель, фронтмен Ot Vinta, художник «Бором-бором»

«Мені було цікаво працювати, бо Їжак харизматичний, гурт хороший, а Химич – найкращий режисер, думаючий, відкритий, який вчився в Америці і зробив неповторні речі в Україні.»

25 квітня ТаРута презентує «EthnoLab» − новий альбом, результат захопливого експерименту зі стилями: рок, диско, ф’южн та народні мелодії, етно-панк і етно-даб, класичне українське жіноче багатоголосся, акустична гітара, сопілка і ксилофон. Ця жива етнічна лабораторія з душею і з характером влаштує гучну прем’єру альбому у клубі «Бочка» на Подолі.
Помилковий заголовок — NfHenf pyzkf rksg yf dtcyzyre «<jhjv-,jhjv»
18 Квітня, 16:23

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин