Настільна версія
мова | язык

Анастасія Волочкова вдарилася у алкоголізм

5 Червня, 23:40

Поділитися:

Епатажна балерина Анастасія Волочкова, схоже, страждає від алкогольної залежності. Принаймні до такої думки дійшов її колишній благовірний.

Відтак, колишній чоловік Насті Ігор Вдовін відреагував на звинувачення своєї колишньої дружини, яка вважає, що саме він організував пограбування у її квартирі. Вдовін, в свою чергу, вважає, що Волочковій треба лікуватися, зокрема, від алкогольної залежності.

"Щороку, протягом останніх чотирьох років, поки ми не разом, я їй виплачую в середньому 18 мільйонів рублів на рік, - заявив бізнесмен. - А з людиною, яка мене звинувачує в нападі на власний будинок і нанесенні шкоди моїй дочці, я, чесно, спілкуватися не дуже хочу. Треба було трошки раніше думати, перш ніж у п'яному вигляді вимовляти такі слова. Це вже клініка якась пішла, з головою якась біда. Не знаю, на якому ґрунті, чи алкоголізму чи чогось ще. Це проблема, яку потрібно лікувати."
Помилковий заголовок — Fyfcnfcsz Djkjxrjdf dlfhbkfcz e fkrjujkspv

5 Червня, 23:40

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків